Dzīvniekiem un to piederumu dezinfekcijaiSoftcare Animal Room Powerwash
Softcare Animal Room Powerwash – līdzeklis dzīvnieku piederumu un telpu mazgāšanai (713548)

Softcare Animal Room Powerwash ir jauns, spēcīgs mazgāšanas līdzeklis, kas ir speciāli izstrādāts dzīvnieku piederumu kopšanai kā arī to telpu un iekārtu mazgāšanai. Piemērots visām ūdens izturīgajām virsmām. Neveido koroziju. Praktiski neietekmē apkārtējo vidi, viegli un ātri bioloģiski sadalās. Drošs lietošanai cilvēkiem un dzīvniekiem.

Virsmu samitrināt ar ūdeni. Ļaut notecēt liekajam ūdenim. Vienmērīgi izsmidzināt līdzekli uz apstrādājamās virsmas. Ļaut līdzeklim iedarboties 15 – 30 min, atkarībā no netīrības pakāpes. Pēc tam kārtīgi noskalot ar ūdeni. Nepieciešamības gadijumā noslaucīt sausu.

Sastāvs: 5-15% anjoniska virsmas aktīvā viela, <5% nejonu virsmas aktīvā viela, pretputošanas līdzeklis, konservanti, pH5

Tilpums: 500 ml  Softcare Farm Wash

Softcare Farm Wash – mazgāšanas līdzeklis dzīvnieku saimniecībām un audzētavām - 
koncentrāts 1/5 - 20 (712555)

Softcare Farm Wash ir jauns, spēcīgs mazgāšanas līdzeklis, kas ir speciāli izstrādāts dzīvnieku saimniecību un audzētavu telpu un ierīču mazgāšanai. Piemērots visām ūdens izturīgajām virsmām. Neveido koroziju. Praktiski neietekmē apkārtējo vidi, viegli un ātri bioloģiski sadalās. Drošs lietošanai cilvēkiem un dzīvniekiem.

Virsmu samitrināt ar ūdeni. Ļaut notecēt liekajam ūdenim. Vienmērīgi izsmidzināt līdzekli uz apstrādājamās virsmas. Veicot parastu tīrīšanu atšķaidīt ar ūdeni 1:20. Ļoti netīrām virsmām 1:5. Ļaut līdzeklim iedarboties 15 – 30 min, atkarībā no netīrības pakāpes. Pēc tam kārtīgi noskalot ar ūdeni. Nepieciešamības gadijumā noslaucīt sausu.

Sastāvs: 5-15% anjoniska virsmas aktīvā viela, <5% nejonu virsmas aktīvā viela, pretputošanas līdzeklis, konservanti, pH5

Tilpums: 5 litriSoftcare Odour Control
Softcare Odour Control – Līdzeklis nepatīkamo aromātu noņemšanai (713791)

Softcare Odour Control ir jaunās paaudzes līdzeklis, kurš ķīmiski noārda smakas cēloni. Tas ir iedarbīgs uz visa veida organiskajiem aromātiem un lieliski likvidē nepatīkamās smakas (arī dzīvnieku ekskrementu). Piemērots visa veida tekstila un ādas mēbelēm, paklājiem un citiem izstrādājumiem. Var izmanotot kā gaisa atsvaidzinātāju. Neizraisa alerģiju. Nav bīstams cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Viegli ipielietojams. Nesatur parfīmu un citas kaitīgas sastāvdaļas.

Izsmidzināt uz nepatīkamā aromāta cēloņa. Ļaut nožūt. 

Tilpums: 500 ml

Hygisoft surface desinfectant for pet equipment
Hygisoft surface desinfectant for pet equipment – līdzeklis dzīvnieku piederumu, iekārtu un telpu dezinfekcijai (713272)

Hygisoft surface desinfectant for pet equipment - ir alkoholu nesaturošs, bez aromāta, mikrobioloģiski iedarbīgs dezinfekcijas līdzeklis. Piemērots dzīvnieku piederumu, iekārtu, telpu un citu mitrumizturīgo virsmu dezinfekcijai kā arī vispārējas higiēnas uzturēšanai un infekcijas slimību novēršanai.

Izsmidzināt uz tīras un sausas virsmas. Nenoskalot.

Līdzeklis ir plaši testēts pret dažādiem mikrobiem -  parvovīrusu, salmonellu, stafilokoku un citiem.

Sastāvs: Ūdens, poliguanidīns, pH neitrāls.

Tilpums: 500 mlHygisoft hand and surface desinfectant
Hygisoft hand and surface desinfectant – roku un virsmu dezinfekcijas līdzeklis (713319)

Hygisoft hand and surface desinfectant ir alkoholu nesaturošs, bez aromāta, mikrobioloģiski iedarbīgs dezinfekcijas līdzeklis rokām, dzīvnieku piederumiem, iekārtām un citu mitrumizturīgo virsmu dezinfekcijai kā arī vispārējas higiēnas uzturēšanai un infekcijas slimību novēršanai. Ērts ceļojumu komplekts.

Roku dezinfekcijai: izsmidzināt 1 – 2 reizes rokās. Berzēt līdz sausas. Nenoskalot.

Virsmu dezinfekcijai: izsmidzināt tieši uz virsmas. Nenoskalot.

Līdzeklis ir plaši testēts pret dažādiem mikrobiem -  parvovīrusu, salmonellu, stafilokoku un citiem.

Sastāvs: Ūdens, poliguanidīns, pH neitrāls.

                    Tilpums: 100 ml