Instrumentu dezinfekcijai

Dezinfekcijas līdzekļi instrumentiem

DESISOFT ir efektīvs dezinfekcijas līdzeklis visiem porainiem un neporainiem, ūdens izturīgiem materiāliem.
DESISOFT var lietot visur, kur ir nepieciešama dezinfekcija: slimnīcās un citās veselības aprūpes vietās, zobārstniecības klīnikās, ilgtermiņa aprūpes iestādēs un dienas aprūpes centros medicīnisko instrumentu un iekārtu dezinfekcijai .
DESISOFT neizraisa koroziju un nebojā instrumentus. Produktam ir ilgstoša dezinficējoša iedarbība. Tas nav uzliesmojošs un nezaudē savu efektivitāti ilgas uzglabāšanas laikā. Darba šķīdums, kurš pagatavots no koncentrāta, instrumentu iemērkšanai ir aktīvs vismaz divas nedēļas pēc pirmās instrumentu dezinfekcijas (nav jāmaina).

Produkts ir gatavs lietošanai vai koncentrāta veidā (1/15)


IEPAKOJUMI:

Koncentrāts: 750 ml, 5L

Gatavs lietošanai: 500ml; 5L


Lietošana:

*Koncentrāts: Pievienot divus vāciņus dezinfekcijas līdzekļa vienam litram tīra ūdens (1/15) vai 75 ml uz 1 l ūdens. Rūpīgi samaisīt. Ievietot instrumentus šķīdumā uz 10 minūtēm. Ļaut nožūt vai noslaucīt. Nav nepieciešams noskalot. Uzglabāt sagatavoto šķīdumu noslēgtā traukā. Mainīt šķīdumu ik pēc divām nedēļām vai pēc tam, kad šķīdumā uzkrājies daudz organiskā materiāla.

*Gatavs lietošanai: Uzsmidzināt to tieši uz instrumentiem, iekārtām vai mitri noslaucīt ar Desisoft šķīdumā samitrinātu salveti. Ļaut nožūt vai pēc 2 minūtēm noslaucīt.

Iemērkšanai Ievietot instrumentus šķīdumā uz 10 minūtēm. Ļaut nožūt vai noslaucīt.

Nav nepieciešams noskalot.

Drošība:

Desisoft nekairina, nededzina un nesausina ādu. Desisoft neiesūcas caur ādu un neuzkrājas organismā. Izvairīties no iekļūšanas acīs un elpošanas ceļos. Iekļūšanas gadījumā acīs, skalot ar lielu ūdens daudzumu. Produkts nesatur alkoholu, ir bezkrāsains un bez smaržas. Derīgs ilgstošai uzglabāšanai.