Virsmu dezinfekcijai

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi


Dezinfekcijas līdzekļi virsmām

Hygisoft/Desisoft ir efektīvs dezinfekcijas līdzeklis visa veida porainām un neporainām ūdens izturīgām virsmām un iekārtām. To var arī lietot asins vai ķermeņa izdalījumu vietu dezinficēšanai. Hygisoft/Desisoft var lietot visur, kur ir nepieciešama no mikroorganismiem brīva vide: slimnīcās un citās veselības aprūpes vietās - zobārstniecības klīnikās, ilgtermiņa aprūpes iestādēs un dienas aprūpes centros dažādu virsmu un iekārtu dezinfekcijai.

Hygisoft/Desisoft neizraisa koroziju un nebojā virsmas. Produktam ir ilgstoša dezinficējoša iedarbība. Tas nav uzliesmojošs un nezaudē savu efektivitāti ilgstošas uzglabāšanas laikā.

Hygisoft/Desisoft virsmām ir gatavs lietošanai un koncentrāts 7,5%.

IEPAKOJUMS: 500ml, 750 ml, 5l

  

Lietošana:

Koncentrāts: sajaukt Hygisoft/Desisoft koncentrātu ar tīru ūdeni attiecībā 1:15 (75 ml uz 1 l ūdens vai divus dezinfekcijas līdzekļa vāciņus 1 l ūdens). Labi samaisīt.

Šķīdums gatavs lietošanai: dezinficējamo virsmu noslaucīt ar Hygisoft/Desisoft šķīdumā samitrinātu salveti vai uzsmidzināt to tieši uz virsmām, telpā vai uz iekārtām. Iedarbojas uzreiz, nav vajadzīgs aizsardzības laiks, telpas un virsmas var izmantot uzreiz pēc apstrādes. Nav nepieciešams noskalot. Patēriņš cietām, gludām virsmām 100 ml/3-5 m2 , porainām virsmām 100 ml/2-3 m2

Drošība:

Hygisoft/Desisoft nekairina, nededzina un nesausina ādu. Hygisoft/Desisoft neiesūcas caur ādu un neuzkrājas organismā. Izvairīties no iekļūšanas acīs un elpošanas ceļos. Iekļūšanas gadījumā acīs, skalot ar lielu ūdens daudzumu. Produkts nesatur alkoholu, ir bezkrāsains un bez smaržas. Derīgs ilgstošai uzglabāšanai.


Mazgāšanas līdzeklis ar dezinficējošu darbību virsmām

Piemērots slimnīcās, veselības aprūpes iestādēs un citu publisku zonu tīrīšanai un dezinficēšanai. Mazgāšanas līdzeklis ar dezinficējošu darbību ir ar plaša spektra pretmikrobu iedarbību visām ūdensizturīgām virsmām. Produkts izmantojams aizsardzībai pret baktēriju sporām, vīrusiem, sēnēm un aļģēm. To var lietot arī ķermeņa izdalījumu tīrīšanai un dezinfekcijai.

Produkts ir gatavs lietošanai vai koncentrāta veidā 7,5%.

IEPAKOJUMS: 500ml, 750 ml, 5l


Lietošana: 

Koncentrāts: veicot parastu tīrīšanu un dezinfekciju, pievienot 2 vāciņus (75 ml) līdzekļa uz 10 litriem tīra ūdens (1/100). Labi samaisīt. Tīrīt ar līdzeklī samitrinātu sūkli, nenoskalot. Mainīt šķīdumu ik pēc 2 nedēļām, rūpīgi izmazgājot šķīduma uzglabāšanas pudeles. Ķermeņa izdalījumu satīrīšanai un dezinficēšanai: satīrīt  netīrumus ar vienreizējās lietošanas dvieli. Pievienot 2 vāciņus (75 ml) līdzekļa vienam litram tīra ūdens (1/15). Rūpīgi samaisīt. Dezinficēt vietu ar Hygisoft/Desisoft dezinfekcijas līdzekli virsmām.

Šķīdums gatavs lietošanai: dezinficējamo virsmu noslaucīt ar Hygisoft/Desisoft šķīdumā samitrinātu salveti vai uzsmidzināt to tieši uz virsmām, telpā vai uz iekārtām. Iedarbojas uzreiz, nav vajadzīgs aizsardzības laiks, telpas un virsmas var izmantot uzreiz pēc apstrādes. Nav nepieciešams noskalot.