JAUNUMI

Jauni uz ūdens bāzes veidoti aizsardzības līdzekļi

Publicēja 2014. gada 20. febr. 01:46SIA DHS   [ atjaunināts 2014. gada 20. febr. 01:48 ]

  

Softcare aizsarglīdzekļi  ir pazīstama ar savu spēku, lai aizsargātu tekstila un ādas virsmas pret traipiem un mitrumu. Ir izstrādāti divi jauni uz ūdens bāzes radīti aizsarglīdzekļi, bez spēcīga aromāta.

Softcare Odourless Textile Protector izmanto aizsardzībai tekstila apdarēm, tekstila mēbelēm, apģērbam, paklājiem un citām tekstila virsmām.

Softcare Odourless Leather Protector izmanto, lai aizsargātu virsmas, kas izgatavotas no ādas vai mākslīgās ādas. To var izmantot arī plastmasas virsmām.

Jaunie Softcare aizsarglīdzekļi ir viegli izmantojami, videi draudzīgi un uz ūdens bāzes. Tie nesatur šķīdinātājus un tiem nav spēcīga aromāta. Jaunajiem Softcare aizsarglīdzekļiem ir ilgāks žūšanas laiks. Atkarībā no ventilācijas un materiāla biezumam, žāvēšana var ilgt pāris dienas. Ar Softcare jauno aizsarglīdzekli apstrādātajai virsmai ir pilnībā jānožūst. Tikai tad sāk darboties aizsardzība. 

Iepakots 500 ml izsmidzināšanas pudelēs .


Softcare Odourless Textile Protector  500 ml - (712848)

Softcare Odourless Leather Protector 500 ml - (712732)

Softcare Crystal Cleaner - tīrīšanas līdzeklis kristāla/stikla lustrām un stikla, spoguļu un citām cietām virsmām

Publicēja 2013. gada 22. jūl. 01:04SIA DHS   [ atjaunināts 2013. gada 20. aug. 08:50 ]

Uzturēt Jūsu kristāla/stikla lustras tīras ir daudz vieglāk nekā Jūs varētu domāt. Viss kas Jums ir nepieciešams ir Softcare Crystal Cleaner un avīzes vai plēves gabals.

Vienkārši atslēdzat elektrības padevi uz lustru un pārklājat grīdu un citas virsmas zem lustras ar avīzi vai plēvi. Kārtīgi izsmidzinat Softcare Crystal Cleaner tieši uz lustras. Unikālā Softcare Crystal Cleaner  formula pievelk netīrumus un tie kopā ar līdzekli vienkārši notek uz paklātās avīzes/plēves. Lustra nav jānoslauka vai jāspodrina, jo līdzeklim notekot, tas neatstāj nekādus traipus. Tas patiešām ir tik vienkārši, un Jūsu lustra izskatās kā jauna.

(713616) Tilpums: 500 ml


Softcare Barbeque Cleaner – tīrīšans līdzeklis griliem un cepeškrāsnīm

Publicēja 2013. gada 22. jūl. 00:13SIA DHS   [ atjaunināts 2013. gada 22. jūl. 23:48 ]

Vasaras periodā cilvēki biežāk rīko  piknikus un atpūtas pasākumus dārzā vai pie dabas. Un protams neiztikt bez grilētas gaļas, zivs vai dārzeņiem! Pēc ēdienu gatavošanas uz grila režģa ir piedegušas dažādas marinādes, mērces un ēdiens.  Grila tīrīšana būtu vieglāka, ja to darītu uzreiz pēc grila izmantošanas, kad tas ir nedaudz atdzisis.

SoftCare Barbeque Cleaner ir  videi draudzīgs un efektīvs tīrīšanas līdzeklis, kas noņem taukus, netīrumus un  citas nogulsnes. Izsmidzināt līdzekli uz netīrās virsmas, ļaut iedarboties dažas minūtes un nomazgāt netīrumus ar suku vai sūkli. Kārtīgi noskalot. Mazgāšanas līdzekli var izmantot arī lai notīrītu ārējās grila virsmas.

Softcare Barbeque Cleaner  nesatur šķīdinātājus un dabā viegli bioloģiski noārdās, neskrāpē un nebojā virsmas, un tas nekaitē augiem vai kukaiņiem. Softcare Barbeque Cleaner lieliski nomazgā taukus un citus netīrumus un to var izmantot arī mājās, lai iztīrītu cepeškrāsni.

(712237) Tilpums: 500 m


Softcare Polishing Wax – pulēšanas, spīduma vasks

Publicēja 2013. gada 21. jūl. 23:46SIA DHS   [ atjaunināts 2013. gada 16. sept. 03:26 ]

ir īpašs izsmidzināms aizsardzības un spīduma vasks, paredzēts krāsotām, lakotām virsmām, apstrādātām koka mēbelēm, virtuves mēbelēm, lamināta un citām cietām virsmām.  Softcare Polishing Wax novērš netīrumu pielipšanu virsmām, padara virsmas viegli tīrāmas un atjauno to spīdumu.  Ar Softcare Polishing Wax var noņemt arī pavisam nelielas švīkas, skrāpējumus.

Pirms izsmidzināšanas kārtīgi sakratīt pudeli līdz pilnībā ir izšķīdušas baltās nogulsnes pudeles apakšā.Izsmidzināt vasku uz mīkstas drānas vai tieši uz apstrādājamās virsmas.  Ilgstoši pulēt virsmu ar apļveida kustībām, līdz virsma ir sausa un spīdīga. Ja nepieciešams, atkārto. Gala rezutātā virsmai jābūt slidenai un spīdīgai - spīduma intensivitāte atkarīga no virsmas materiāla 

 

(713609) Tilpums: 100 ml

1-4 of 4