Ādas mēbeļu un citu ādas izstrādājumu kopšanas un aizsardzības līdzekļi
Softcare Leather Protector - Ādas virsmu aizsarglīdzeklis (712220)

Softcare Leather Protector
ir augstas kvalitātes aizsarglīdzeklis dabīgās ādas mēbelēm un citiem dabīgās ādas izstrādājumiem. Tas veido neredzamu aizsargkārtu, pasargājot no praktiski visu veidu netīrumiem, mitruma un taukainiem pleķiem. Softcare Leather Protector piemērots visu veidu dabīgās 
ādas, zamša un nabuka virsmām, kā arī ādas jakām, somām un citiem ādas izstrādājumiem. Nemaina ādas struktūru, krāsu vai gaisa caurlaidību. Ar vienu flakonu iespējams aizsargāt piecvietīga dīvāna virsmu vai 5-6 m² ādas. Izmantojot mājsaimniecībā, tiek nodrošināta divu gadu aizsardzība. Pēc produkta lietošanas ādu ir viegli kopt.

Rūpīgi sakratīt flakonu un vienmērīgi uzsmidzināt uz tīras, sausas virsmas 15 cm attālumā vienmērīgi samitrinot ādu. Ļaujiet izžūt istabas temperatūrā divas stundas, pirms sākt lietot. Atkārtojiet apstrādi, ja virsma vairs neatgrūž ūdeni. Satur izopropilspirtu un fluora polimērus. Lietošanai drošs, videi nekaitīgs.

Tilpums: 500, 300 ml.

!!!Izmantot tikai DABĪGĀS ādas virsmām !!!Neapstrādāt lakotas virsmas!!!!!! NAV piemērots vaska ādai (By-cast/Pull-up)!!! Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!Softcare Odourless Leather Protector - Ādas un mākslīgās ādas virsmu aizsarglīdzeklis bez aromāta (712732)


Efektīvi aizsargā visa veida dabīgās un mākslīgās ādas virsmas pret traipiem un mitrumu. Izmantojams mēbelēm un citiem izstrādājumiem, automašīnu saloniem un jahtu interjeram. Uz ūdens bāzes, videi draudzīgs un viegli pielietojams. Nemaina materiāla krāsu, gaisa caurlaidību un citas fizikālās īpašības.

Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt! Vienmērīgi izsmidzināt uz virsmas un ar mīkstas drānas vai sūkļa palīdzību izlīdzināt. Ļaut pilnībā nožūt. Galīgā aizsardzības pakāpe tiek sasniegta divu dienu laikā pēc apstrādes veikšanas (pēc2 dienām). Uzglabāšanas temperatūra ne zemāka par 5 °C.

Tilpums: 500 ml.
Softcare Leather Cleaner - Ādas izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis (712480)

2-softcare-leather-cleaner


Softcare Leather Cleaner ir īpaši izstrādāts līdzeklis ādas izstrādājumu kopšanai – tīrīšanai un virsmas atjaunošanai. Nebojā un neizžāvē ādas virsmu. Likvidē pat grūti notīrāmus netīrumus, tādus kā tauki un laikrakstu iespiedkrāsas nospiedumi, utt. Vienmēr rūpīgi izlasiet izgatavotāja lietošanas pamācību un vispirms izmēģiniet neredzamā vietā.

Ar ūdeni samitrināt klāt pievienoto sūkli un no produkta izveidot bagātīgas putas. Putas uzklāt uz netīrās virsmas, ļaut iedarboties 2 – 3 min, neļaut nožūt. Ar slapju švammi noņemt netīrumus un nosusināt ar sausu dvieli. Atstājiet nožūt istabas temperatūrā.

Tilpums: 120 ml.


Softcare Leather Balsam - Balzams ādai (712473)

3-softcare-leather-balsam

Softcare Leather Balsam izgatavots no dabiskajām eļļām un bišu vaska. Saglabā ādas dabisko mīkstumu un nodrošina tās elastīgumu. Lietojiet balzamu 2-3 reizes gadā, ņemot vērā klimatu un apkuri. Softcare Leather Balsam varat izmantot arī kurpēm, somām un citām no īstas ādas izgatavotām virsmām, kā arī nelakotam kokam.

Vienmērīgi ar sūkli uzklājiet plānu balzama slāni uz tīras virsmas. Nav nepieciešama pulēšana. Ātri žūst. Daži ādas veidi pēc apstrādes uz pāris dienām var kļūt nedaudz tumšāki.

Tilpums: 120 ml.

Softcare Leather Care Kit - Ādas mēbeļu / izstrādājumu kopšanas komplekts (712923)


Satur visu, kas jums nepieciešams ādas mēbeļu kopšanai:

500 ml Leather Protector - Ādas virsmu aizsarglīdzeklis

120 ml Leather Cleaner - Ādas izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis

120 ml Leather Balsam - Balzams ādai

Frotē dvielītisSoftcare Mini Leather Care Kit – Mazais ādas izstrādājumu kopšanas komplekts (712275)


120 ml Leather Cleaner -
Ādas izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis

120 ml Leather Balsam - Balzams ādai
Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593) Softcare
 sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).

Visu par ādas izvēli un īpašībām, kā arī papildus informāciju un detalizētu aprakstu par ādas mēbeļu un ādas izstrādājumu kopšanu, tīrīšanu un aizsardzību Jūs atradīsiet šeit: Ādas mēbeļu kopšana