Apavu kopšanas un aizsardzības līdzekļiSoftcare apavu aizsarglīdzeklis

softcare apavu aizsarglidzeklis


Softcare Apavu aizsarglīdzeklis ir īpaši efektīvs līdzeklis apavu impregnēšanai, kas ļauj saglabāt jūsu apavus sausus un tīrus. Ilgtošs efekts. Jūs varat to pielietot jebkura veida ādas un auduma apaviem (izņemot lakotiem). Jūsu apavi izskatīsies kā jauni un jūsu kājas sausas. Nemaina ne krāsu, ne tekstūru, ne apavu materiāla spēju elpot. Jūs varat pielietot Softcare arī daudzslāņainiem materiāliem.

Pirms lietošanas flakonu kārtīgi sakratīt. Vienmērīgi izsmidzināt uz sausas, tīras virsmas no 15 – 20 cm attāluma. Pirms apavu lietošanas atstāt izžūt uz 2 stundām istabas temperatūrā. Tad izmantojiet apavu vasku jeb krēmu.

!!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt! Neapstrādāt lakotus apavus!!!

Tilpums: 300 ml – (712701), 100 ml – (712503)Softcare apavu atsvaidzinātājs (712749)


Jauns apavu atsvaidzinātājs, kurš ne tikai noņem nepatīkamo aromātu, bet arī likvidē tā izraisītāju. Iedarbīgs cīņā ar jebkurām organiskām smakām un efekts saglabājas ilgstoši. Piemērots apaviem, sporta piederumiem, somām u.c.

Izsmidzināt uz nepatīkamā aromāta izraisītāju un atstāt izžūt. Nesatur alerģiskas smaržvielas.

Tilpums: 100 ml


Softcare apavu vasks 


softcare apavu vasks


712763
– melns

712770 – brūns

712787 – bezkrāsains

Softcare Apavu vasks pagatavots uz bišu vaska un dabīgo eļļu bāzes. Nodrošina ilgstošu spīdumu un baro ādu, palīdzot saglabāt tās dabīgo mīkstumu. Var tikt pielietots visa veida ādas apaviem, somām, sedliem u.c. Trīs dažādas krāsas: melns, brūns un bezkrāsains.

Uzklāt ļoti plānā kārtiņā, izmnatojot sūklīti. Nodrošina izcilu spīdumu bez pulēšanas.

Tilpums: 100 mlSoftcare Mākslīgās ādas un plastmasas virsmu tīrīšanas līdzeklis (713050)


Spēcīgs tīrīšanas līdzeklis mākslīgās ādas apaviem un plastmasas virsmām (apavu zolēm). Var izmantot arī citu mākslīgās ādas virsmu tīrīšanai – somas, jakas u.c.. Nesatur šķīdinātājus. Iztīra pat grūti tīrāmus traipus.

Izsmidzināt uz virsmas un ļaut iedarboties dažas minūtes. Noskalot ar samitrinātu drānu vai sūkli. Ja nepieciešams, tad atkārtot.

Tilpums: 100 ml

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593) Softcare
 sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).