Mīksto mēbeļu auduma un citu tekstila izstrādājumu kopšanas un aizsardzības līdzekļi 


 

Softcare Furniture Protector - Mēbeļu tekstila aizsarglīdzeklis (712855) 
Softcare Furniture Protector ir paredzēts tekstila mēbeļu un citu tekstila izstrādājumu (paklāju, aizskaru, tekstila tapešu u.c.) aizsardzībai pret mitrumu un netīrumiem. Apstrādātās virsmas atgrūž ūdeni, eļļas un citus netīrumus. Softcare nemaina auduma struktūru, krāsu vai gaisa caurlaidību. Audumu ir viegli kopt. Netīrumus var vienkārši noslaucīt, iestāvējušos netīrumus viegli iztīrīt ar ūdeni vai kādu tīrīšanas līdzekli. Izmantojot mājsaimniecībā, tiek nodrošināta 2 gadu aizsardzība (atkarībā no lietošanas intensitātes).

Flakonu rūpīgi sakratiet un vienmērīgi uzsmidziniet uz tīras, sausas virsmas, lai audums kļūst vienmērīgi mitrs. Ļaujiet divas stundas nožūt istabas temperatūrā, pirms sākt mēbeli lietot. Satur izopropilspirtu un fluora polimērus. Lietošanai drošs un videi nekaitīgs. !!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Tilpums: 500 ml 


Papildinformācija par virsmu apstrādi ar aizsardzības līdzekli: Mēbeļu tekstila un tekstilizstrādājumu kopšanaSoftcare Odourless Textile Protector - Mēbeļu tekstila un tekstilizstrādājumu aizsarglīdzeklis bez aromāta (712848)
Efektīvi aizsargā visa veida tekstila apdares, tekstila mēbeles, tekstila interjera dekorus un citus tekstilizstrādājumus pret traipiem un mitrumu. Uz ūdens bāzes, videi draudzīgs un viegli pielietojams. Nemaina materiāla krāsu, gaisa caurlaidību un citas fizikālās īpašības.

Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt! Izsmidzināt uz virsmas līdz tā kļūst vienmērīgi mitra. Ļaut pilnībā nožūt. Galīgā aizsardzības pakāpe tiek sasniegta divu dienu laikā pēc apstrādes veikšanas (pēc 2 dienām). Kād ar aizsardzību apstrādātā virsma kļūst netīra, tīrīt to ar Softcare Cleaner. Traipi ir vieglāk noņemami pirms tie iekalst. Uzglabāšanas temperatūra ne zemāka par 5 °C.

Tilpums: 500 mlSoftcare Textile Cleaner - Tekstila tīrīšanas līdzeklis (712718)


  
Softcare Textile Cleaner ir ļoti iedarbīgs un viegli lietojams tīrīšanas līdzeklis visu veidu mēbeļu audumiem un paklājiem. Tas lieliski iedarbojas uz visu veidu netīrumiem un traipiem. Tas likvidē pat visgrūtāk notīrāmos plankumus un traipus. Izgatavots no videi drošām sastāvdaļām. pH neitrāls, viegli izskalojams.

Kārtīgi sakratīt flakonu. Izsmidzināt uz netīrās vietas vai traipa. Var izmantot mīkstu birstīti vai Softcare sūkli. Atstāt tīrītāju uz traipa no 3 līdz 10 min, tad ar tīru mitru Softcare sūkli vai dvieli vairākkārt noslaucīt. Ļaut nožūt..

Tilpums: 500 mlSoftcare Textile Care Kit - Tekstila kopšanas komplekts (712916)Softcare Care Kit komplekts ietver visu jums nepieciešamo mīksto mēbeļu kopšanai:

500 ml Furniture Protector - Mēbeļu tekstila aizsarglīdzeklis

500 ml Textile Cleaner - Tekstila tīrīšanas līdzeklis

Frotē dvielītis


Softcare Textile Refresher -  mēbeļu tekstila atsvaidzinātājs ar pret ērcīšu efektu (712060)Softcare
 Txtile Refresher  ir jaunās paaudzes produkts, kurš novērš nepatīkamo aromātu iekļūšanu tekstilizstrādājumos, kā arī likvidē jau esošos nepatīkamos aromātus uz vairākiem mēnešiem pēc pirmās apstrādes reizes
Efektīvs pret putekļu ērcītēm – neļauj tām vairoties, likvidējot to barības bāzi (mikroorganismus). Tas likvidē pelējumu, sviedru un citus nepatīkamus aromātus. Izmantojams arī kuteros, dzīvojamajos auto furgonos, automašīnās un vasarnīcās, un citās vietās, kur mitrums var izraisīt nepatīkamu aromātu.

Uzsmidzināt uz virsmas, līdz tā kļūst vienmērīgi mitra. Ļaut nožūt. Iztur vairākas mazgāšanas reizes, nezaudējot savas īpašības.

Tilpums: 500 ml (10 – 20 m² -atkarībā no auduma)Softcare Odour Control -  Nepatīkamo aromātu noņēmējs (712305)
Softcare Odour Control
ir speciāli izstrādāts produkts, lai novērstu nepatīkamus aromātus tekstilizstrādājumiem. Izmantojams dzīvnieku smakas, cigarešu dūmu, pelējumu, sviedru un citu nepatīkamu smaku novēršanai. Softcare nenomāc nepatīkamā aromāta avotu ar citu aromātu, bet likvidē aromāta cēloni.

Vispirms līdzekli izmēģināt uz neredzamas vietas.

Uzsmidziniet vietā, kur ir nepatīkams aromāts, un produkts ķīmiski sadalīs aromāta avotu un piedos patīkamu aromātu. Iedarbīgi likvidē visus organiskos aromātus, lietošanai drošs, neizraisa alerģisku reakciju un viegli lietojams.

Tilpums: 300 ml.

!!!Ja tāds smakas cēlonis kā urīns ir nokļuvis zem grīdas seguma, iesūcies matracī, dīvānā vai citā daudzslāņu virsmā, tad Odour Control uz virsmas ir jāizsmidzinā vai jāizlej tā, lai tas spētu pilnībā sasniegt visu urīna skarto materiālu!!!Softcare Antistatic - antistatiķis (712527)Softcare Antistatic līdzeklis efektīvi novērš statisko elektrību no dažādu tekstilizstrādājumu, stikla, plastmasas virsmām un elektroierīcēm gan mājās, gan automašīnās. Statiskā enerģija veicina putekļu pievilkšanos un uzkrāšanos uz virsmām kā arī rada nepatīkamu elektrisko izlādēšanos . Apstrādājot jūsu mēbeles ar Softcare Antistatic virsmas neelektrizējas vairākas nedēļas un pat mēnešus. Ja nepieciešams, apstrādi var atkārtot. Viegli lietojams un efektīvs.

Vienmērīgi izsmidzināt uz virsmas apmēram 15-20 cm attālumā. Nodrošināt labu ventilāciju. Ļaut nožūt. Ja uz auduma uzsmidzināts par daudz līdzekļa un nožūstot paliek redzami plankumi, tad tie pilnībā pazūd pēc mazgāšanas. Ar 300 ml līdzekļa var apstrādāt aptuveni 6 m2 virsmas.

Tilpums: 300 ml

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593) Softcare
sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).Papildus informāciju par tekstila mēbeļu un tekstilmateriālu kopšanu, to aizsardzību un līdzekļu pielietošanas pamācību Jūs atradīsiet šeit: Mēbeļu tekstila un tekstilizstrādājumu kopšana