Ādas mēbelēm un ādas izstrādājumiem

Ādas mēbeļu un citu ādas izstrādājumu kopšanas un aizsardzības līdzekļi

Softcare Leather Protector - Ādas virsmu aizsarglīdzeklis (712220)

Softcare Leather Protector ir augstas kvalitātes aizsarglīdzeklis dabīgās ādas mēbelēm un citiem dabīgās ādas izstrādājumiem. Tas veido neredzamu aizsargkārtu, pasargājot no praktiski visu veidu netīrumiem, mitruma un taukainiem pleķiem. Softcare Leather Protector piemērots visu veidu dabīgās ādas, zamša un nabuka virsmām, kā arī ādas jakām, somām un citiem ādas izstrādājumiem. Nemaina ādas struktūru, krāsu vai gaisa caurlaidību. Ar vienu flakonu iespējams aizsargāt piecvietīga dīvāna virsmu vai 5-6 m² ādas. Izmantojot mājsaimniecībā, tiek nodrošināta divu gadu aizsardzība. Pēc produkta lietošanas ādu ir viegli kopt.Rūpīgi sakratīt flakonu un vienmērīgi uzsmidzināt uz tīras, sausas virsmas 15 cm attālumā vienmērīgi samitrinot ādu. Ļaujiet izžūt istabas temperatūrā divas stundas, pirms sākt lietot. Atkārtojiet apstrādi, ja virsma vairs neatgrūž ūdeni. Satur izopropilspirtu un fluora polimērus. Lietošanai drošs, videi nekaitīgs.

Tilpums: 500, 300 ml.

!!!Izmantot tikai DABĪGĀS ādas virsmām !!!Neapstrādāt lakotas virsmas!!!!!! NAV piemērots vaska ādai (By-cast/Pull-up)!!! Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Drošība: BĪSTAMI: Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Var izraisīt miegainību vai reiboņus. Sargāt no bērniem. Nelietot vietās, kur ir sastopams karstums, dzirksteles, atklāta uguns, karstas virsmas. Nesmēķēt. Izvairīties no putekļu/dūmu/gāzes/miglas/tvaiku/smidzinājuma ieelpošanas. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību. Atkārtota iedarbība var radīt sausu ādu vai izraisīt tās sasprēgāšanu.

Piezīme: Aerosola vai sīki izsmidzinātas miglas ieelpošana var izraisīt nopietnas elpošanas problēmas. Lietošanas laikā nodrošināt pietiekamu ventilāciju. Neieelpot tvaikus, aerosolu vai miglu. Izmantot tikai labi vēdināmās vietās. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai jebkādiem kvēlojošiem materiāliem.

Uzglabāt cieši noslēgtu vēsā, sausā labi vēdināmā vietā. Lietojot ievērot instrukciju! Sastāvs: propān-2-ols (CAS 67-63-0).

Softcare Leather Care Kit - Ādas mēbeļu / izstrādājumu kopšanas komplekts (712923)

Satur visu, kas jums nepieciešams ādas mēbeļu kopšanai:

500 ml Leather Protector - Ādas virsmu aizsarglīdzeklis

120 ml Leather Cleaner - Ādas izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis

120 ml Leather Balsam - Balzams ādai

Frotē dvielītis

Softcare Leather Balsam izgatavots no dabiskajām eļļām un bišu vaska. Saglabā ādas dabisko mīkstumu un nodrošina tās elastīgumu. Lietojiet balzamu 2-3 reizes gadā, ņemot vērā klimatu un apkuri. Softcare Leather Balsam varat izmantot arī kurpēm, somām un citām no īstas ādas izgatavotām virsmām, kā arī nelakotam kokam.

Softcare Leather Cleaner - Ādas izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis (712480)

Softcare Leather Cleaner ir īpaši izstrādāts līdzeklis ādas izstrādājumu kopšanai – tīrīšanai un virsmas atjaunošanai. Nebojā un neizžāvē ādas virsmu. Likvidē pat grūti notīrāmus netīrumus, tādus kā tauki un laikrakstu iespiedkrāsas nospiedumi, utt. Vienmēr rūpīgi izlasiet izgatavotāja lietošanas pamācību un vispirms izmēģiniet neredzamā vietā.

Ar ūdeni samitrināt klāt pievienoto sūkli un no produkta izveidot bagātīgas putas. Putas uzklāt uz netīrās virsmas, ļaut iedarboties 2 – 3 min, neļaut nožūt. Ar slapju švammi noņemt netīrumus un nosusināt ar sausu dvieli. Atstājiet nožūt istabas temperatūrā.

Tilpums: 120 ml.

Softcare Leather Balsam - Balzams ādai (712473)

Vienmērīgi ar sūkli uzklājiet plānu balzama slāni uz tīras virsmas. Nav nepieciešama pulēšana. Ātri žūst. Daži ādas veidi pēc apstrādes uz pāris dienām var kļūt nedaudz tumšāki.

Tilpums: 120 ml.

Water Based Leather Protector - Ādas un mākslīgās ādas aizsarglīdzeklis uz ūdens bāzes (715726)

Aizsarglīdzeklis ir ērti lietojams un efektīvs. Tas ir paredzēts gan visa veida dabīgās ādas gan arī mākslīgās ādas materiāliem. To it īpaši ir ieteicams lietot baltu un gaišu ādas mēbeļu virsmu aizsardzībai. Apstrādātās virsmas atgrūž ūdeni, eļļas, kafijas un citus sausos un slapjos netīrumus, kā arī džinsu un citu krāsu nospiedumus. Produkts aizsargā materiālu ilgstoši, nemainot tā krāsu un elpot spēju. Piemērots mēbeļu, apģērbu, somu un sporta inventāra apstrādei. Lietošana: Pirms lietošanas flakonu labi sakratīt. Līdzekli vienmērīgi izsmidzināt uz tīras, sausas virsmas no 10-15 cm attāluma līdz tā ir vienmērīgi mitra. Žūšanas laiks 24 stundas. Aizsardzība sāk darboties, kad virsma ir nožuvusi. Ar flakonu var apstrādāt 5-6m2. Mājas apstākļos aizsardzība darbojas 2-3 gadus un vairāk.Uzglabāšanas temperatūra ne zemāka par 5 °C. Sastāvs: virsmaktīvās vielas, konservants (Methylisothiazolinone).

Tilpums: 300ml

Softcare Mini Leather Care Kit – Mazais ādas izstrādājumu kopšanas komplekts (712275)

120 ml Leather Cleaner - Ādas izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis

120 ml Leather Balsam - Balzams ādai

Softcare Leather Cleaner - Ādas un mākslīgās ādas tīrīšanas līdzeklis

Tīrīšanas līdzeklis ir ļoti iedarbīgs un viegli lietojams tīrīšanas un kopšanas līdzeklis visa veida ādas un mākslīgās ādas mēbelēm, automašīnas saloniem un citiem to izstrādājumiem. Tas viegli likvidē netīrumus un traipus nebojājot virsmu. Lietošana: Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt flakonu. Ar sūkļa vai dvieļa palīdzību uzklāt Cleaner Pro uz tīrāmās virsmas vai traipa. Ļaut tam 2-3 minūtes iedarboties. Uz ļoti netīras virsmas, ļaut līdzekim iedarboties ilgāk. Nepieciešamības gadījumā, apstrādi atkārtot. Ar mitru sūkli vai dvieli noņemt netīrumus vairākkārt to izskalojot siltā ūdenī.!!!Virsmu nedrīkst pārmērīgi saslapināt!!! Pirms mēbeļu lietošanas, ļaut virsmai nožūt. Sastāvs: virsmaktīvās vielas, konservants (Methylisothiazolinone) Drošība: Ja produkts iekļūst acīs, skalot ar lielu daudzumu ūdens, vajadzības gadījumā griezties pie ārsta.

Tilpums:

300ml – 716181

500ml – 712510

Dabīgās un mākslīgās mēbeļu un to izstrādājumu kopšanas komplekts uz ūdens bāzes (715696)

  • Kopšanas komplekts ir paredzēts visa veida dabīgās un mākslīgās ādas mēbeļu un to izstrādājumu kopšanai. To it īpaši ir ieteicams lietot baltu un gaišu ādas mēbeļu kopšanai. Komplektā ir viss, kas Jums ir nepieciešams jaunu vai lietotu mēbeļu kopšanai, tīrīšanai un virsmu aizsardzībai pret sausiem un slapjiem netīrumiem.300 ml - Ādas virsmu aizsarglīdzeklis uz ūdens bāzes. Apstrādātās virsmas žūšanas laiks – 24 stundas. Ar flakonu var apstrādāt 5-6m2. Mājas apstākļos aizsardzība darbojas 1.5-2 gadus un ilgāk.

  • 300 ml - Dabīgās un mākslīgās ādas izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis.

  • 60 ml - Balzams ādai – ādas izstrādājumu mīkstināšanai. Pasargā ādu no izžūšanas. Tā neplaisā un neizstiepjas. Ar balzamu āda ir jāapstrādā 2 - 3 reizes gadā. Balzams ir paredzēts arī nelakota koka izstrādājumiem.

  • Frotē dvielītis.

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).

Visu par ādas izvēli un īpašībām, kā arī papildus informāciju un detalizētu aprakstu par ādas mēbeļu un ādas izstrādājumu kopšanu, tīrīšanu un aizsardzību Jūs atradīsiet šeit: Ādas mēbeļu kopšana