Apģērbam

Apģērba kopšanas un aizsardzības līdzekļi

Softcare Odour Control - nepatīkamo aromātu noņēmējs (712497)

Tilpums: 300 ml

Softcare jaunās paaudzes līdzeklis, kurš ne tikai noņem nepatīkamos aromātus, bet arī likvidē to cēloni. Lieliski novērš dažādus organiskās izcelsmes aromātus (sviedru, ēdiena, cigarešu dūmu, urīna u.c.). Piemērots jebkura veida sporta apģērbiem, audumiem, ādai, paklājiem un citiem izstrādājumiem. Ir pielietojams arī kā gaisa atsvaidzinātājs.Izsmidzināt uz apstrādājamās virsmas un ļaut iedarboties. Nesatur alerģiju izraisošus aromatizātorus un citas kaitīgas vielas. Drošs dzīvniekiem un bērniem.

Softcare Antistatic – antistatiķis (712817)

Efektīvs līdzeklis tekstila, plastikāta un citu sintētisko materiālu statiskās elektrības novēršanai. Antistatiķa darbība ilgst vairākus mēnešus pēc vienreizējas apstrādes, kā arī iztur vairākas mazgāšanas reizes. Piemērots apģērbam, apdares audumiem un elektroniskajām ierīcēm gan mājās, gan automašīnās.

Vienmērīgi izsmidzināt uz apstrādājamās virsmas no 20cm attāluma un ļaut dažas minūtes nožūt. Uz viegli bojājamām virsmām no sākuma izmēģināt mazāk redzamā vietā. Ja izsmidzināts par daudz un palikuši pleķi, tie pilnībā pazūd pēc mazgāšanas.

Tilpums: 300 ml

Softcare Textile Protector - tekstila aizsarglīdzeklis (712848)

Colour Catcher – apģērbu sakrāsošanās novēršanai (713517)

Color Catcher novērš krāsu sajaukšanos mazgājot dažādu krāsu apģērbus vienlicīgi - tie nesakrāsosies. Color Catcher loksnes ir apstrādātas ar īpašām vielām. Tās strādā kā magnēts, uzsūcot sevī lieko krāsu un pilnībā novērš audumu sakrāsošanās iespēju. Colour Catcher piemērots mazgāšanai jebkurā temperatūrā un visiem tekstilizstrādājumiem, tostarp mazgāšanai ar rokām. Drošs videi, bioloģiski noārdās.

Pievienot no 1-2 loksnēm (atkarībā no veļas krāsošanās pakāpes), pirms veļas ielikšanas. Mazgāt kā parasti.

Iepakojumā: 12 loksnes

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare Textile Protector ir efektīvs un vienkāršs lietošanā. Lieliski piemērots visa veida apģērbiem, uzvalkiem, kleitām, jakām, āra apģērbiem, ziemas sporta apģērbiem (slēpošanas un sniega dēļu kostīmiem), apaviem, cimdiem, aksesuāriem u.c.Tas veido ļoti efektīvu molekulāro vairogu ap šķiedrām, lai nodrošinātos pret ūdeni, mitrumu un gandrīz visa veida netīrumiem (sausie netīrumi, eļļas, kafija u.c.) Pielietojams jebkura tipa audumiem un dabīgai ādai (IZŅEMOT LAKĀDU). Droši var izmantot uz tehniskajiem un daudzslāņu materiāliem. Nemaina materiālu krāsu, tekstūru un gaisa caurlaidību. Apstrādātie apģērbi, apavi un citi materiāli atgrūž šķidrumus un netīrumus un ir viegli kopjami, kā arī ilgāk saglabā izskatu kā jauni. Ar 500 ml produkta Jūs varat aizsargāt 5-6 m² materiāla , ar 300 ml produkta – 3-4 m² . Iztur 2 – 3 mazgāšanas reizes. Var izmantot arī telšu virsmu aptrādei.

Flakonu rūpīgi sakratīt un izsmidzināt uz tīras un sausas virsmas no 15cm attāluma. Ļaut nožūt 2 – 3 stundas istabas temperatūrā. Sākumā izmēģināt uz mazāk redzamas vietas. Atkārtota apstrāde pēc nepieciešamības, kad virsma nespēj vairs atgrūst ūdeni.

!!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Tilpums: 500, 300 ml.

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).