Apaviem

Apavu kopšanas un aizsardzības līdzekļi

Softcare apavu aizsarglīdzeklis

Softcare Apavu aizsarglīdzeklis ir īpaši efektīvs līdzeklis apavu impregnēšanai, kas ļauj saglabāt jūsu apavus sausus un tīrus. Ilgtošs efekts. Jūs varat to pielietot jebkura veida ādas un auduma apaviem (izņemot lakotiem). Jūsu apavi izskatīsies kā jauni un jūsu kājas sausas. Nemaina ne krāsu, ne tekstūru, ne apavu materiāla spēju elpot. Jūs varat pielietot Softcare arī daudzslāņainiem materiāliem.

Pirms lietošanas flakonu kārtīgi sakratīt. Vienmērīgi izsmidzināt uz sausas, tīras virsmas no 15 – 20 cm attāluma. Pirms apavu lietošanas atstāt izžūt uz 2 stundām istabas temperatūrā. Tad izmantojiet apavu vasku jeb krēmu.

!!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt! Neapstrādāt lakotus apavus!!!

Tilpums: 300 ml – (712701), 100 ml – (712503)

Softcare apavu vasks

712763 – melns

712770 – brūns

712787 – bezkrāsains

Softcare Apavu vasks pagatavots uz bišu vaska un dabīgo eļļu bāzes. Nodrošina ilgstošu spīdumu un baro ādu, palīdzot saglabāt tās dabīgo mīkstumu. Var tikt pielietots visa veida ādas apaviem, somām, sedliem u.c. Trīs dažādas krāsas: melns, brūns un bezkrāsains.

Uzklāt ļoti plānā kārtiņā, izmnatojot sūklīti. Nodrošina izcilu spīdumu bez pulēšanas.

Tilpums: 100 ml

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).