Automašīnu saloniem

Automašīnu salonu kopšanas un aizsardzības līdzekļi

Softcare Car Textile Protetor - automašīnu tekstilmateriālu aizsarglīdzeklis (712572)

Pirms lietošanas flakonu labi sakratīt. Izsmidzināt vienmērīgi uz sausas, tīras virsmas no 15 cm attāluma, līdz audums ir vienmērīgi mitrs. Apstrādi veikt labi vēdināmās telpās. Žūšanas laiks pie istabas temperatūras ir 2 stundas.

!!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Tilpums: 500 ml.

Softcare Car Textile Cleaner - automašīnu tekstilmateriālu tīrītājs (712589)

Softcare automašīnu tekstilmateriālu aizsarglīdzeklis ir paredzēts, lai aizsargātu automašīnu, laivu, treileru salonu tekstilmateriālus, sēdekļus un citus tekstila polsterējumus no jebkura veida netīrumiem. Tas novērš netīrumu iekļūšanu auduma šķiedrās. Apstrādātas virsmas atgrūž ūdeni, eļļas un citus netīrumus. Softcare nemaina tekstilmateriāla struktūru, krāsu, gaisa caurlaidību un samazina tā kopšanas izmaksas. Aizsargājošais efekts saglabājas 1-2 gadus. Ar vienu pudeli ir pietiekoši vienas automašīnas sēdekļu vai 5-7 m² auduma apstrādei.

Softcare ir ļoti iedarbīgs tīrīšanas un traipu izņemošs līdzeklis visu veidu automašīnu, mēbeļu un laivu tekstilmateriāliem, kurus drīkst tīrīt ar ūdeni. Tas efektīvi iztīra pat visgrūtāk notīrāmos traipus un netīrumus.

Softcare Leather Protector - Ādas virsmu aizsarglīdzeklis (712220)

Pirms lietošanas flakonu labi sakratīt. Uzsmidzināt uz netīrās vietas un atstāt uz 3-10 minūtēm. Tīrīt ar samitrinātu Softcare sūkli vai dvieli. Īpaši netīrām vietām var izmantot mīkstu birsti. Noslaucīt izceltos netīrumus ar mitru, tīru Softcare sūkli vai dvieli 2-3 reizes. Ļaut nožūt.

Tilpums: 500 ml.

Softcare Car Textile Care Kit - Automašīnu tekstilmateriālu kopšanas komplekts (712565)

Softcare automašīnu tekstilmateriālu kopšanas komplektā ietilpst viss Jums nepieciešamais, lai uzturētu tīrus jūsu automašīnas tekstilizstrādājumus:

500 ml Car Textile Protector - automašīnu tekstilmateriālu aizsarglīdzeklis

500 ml Car Textile Cleanr - automašīnu tekstilmateriālu tīrītājs

Frotē dvielītis

Softcare Leather Protector ir augstas kvalitātes aizsarglīdzeklis, kurš paredzēts, lai aizsargātu automašīnu ādas salonus (ādas sēdekļus, ādas durvju polsterējumus un citus ādas izstrādājumus) no jebkura veida netīrumiem. Tas novērš netīrumu iekļūšanu ādas izstrādājumu porās/šķiedrās. Apstrādātās virsmas atgrūž ūdeni, eļļas un citus netīrumus. Softcare Leather Protector veido neredzamu aizsargkārtu nemainot ādas struktūru, krāsu, gaisa caurlaidību un samazina tās kopšanas izmaksas. Softcare Leather Protector piemērots visu veidu ādas, zamša un nabuka virsmām, kā arī ādas jakām, somām un citiem ādas izstrādājumiem. Aizsargājošais efekts saglabājas pat 1-2 gadus. Ar vienu pudeli ir pietiekoši vienas automašīnas sēdekļu vai 5-7 m² ādas apstrādei. Pēc produkta lietošanas ādu ir viegli kopt.Rūpīgi sakratīt flakonu un vienmērīgi uzsmidzināt uz tīras, sausas virsmas 15 cm attālumā vienmērīgi samitrinot ādu. Ļaujiet izžūt istabas temperatūrā divas stundas, pirms sākt lietot. Atkārtojiet apstrādi, ja virsma vairs neatgrūž ūdeni. Apstrādi veikt labi vēdināmās telpās vai ārā. Žūšanas laiks pie istabas temperatūras ir 2 stundas.Satur izopropilspirtu un fluora polimērus. Lietošanai drošs, videi nekaitīgs

!!!Neapstrādāt lakotas virsmas!!!!!! Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Tilpums: 500 ml

Softcare Leather Cleaner - Ādas izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis (712480)

Softcare Leather Cleaner ir īpaši izstrādāts līdzeklis ādas izstrādājumu kopšanai – tīrīšanai un virsmas atjaunošanai. Nebojā un neizžāvē ādas virsmu. Likvidē pat grūti notīrāmus netīrumus, tādus kā tauki un laikrakstu iespiedkrāsas nospiedumi, utt. atstājot ādu mīkstu. Vienmēr rūpīgi izlasiet izgatavotāja lietošanas pamācību un vispirms izmēģiniet neredzamā vietā.

Ar ūdeni samitrināt klāt pievienoto sūkli un no produkta izveidot bagātīgas putas. Putas uzklāt uz netīrās virsmas, ļaut iedarboties 2 – 3 min, neļaut nožūt. Ar slapju švammi noņemt netīrumus un nosusināt ar sausu dvieli. Atstājiet nožūt istabas temperatūrā.

Tilpums: 120 ml.

Softcare Leather Balsam - Balzams ādai (712473)

Softcare Leather Balsam izgatavots no dabiskajām eļļām un bišu vaska. Saglabā ādas dabisko mīkstumu un nodrošina tās elastīgumu. Lietojiet balzamu 2-3 reizes gadā, ņemot vērā klimatu un apkuri. Softcare Leather Balsam varat izmantot arī kurpēm, somām un citām no īstas ādas izgatavotām virsmām, kā arī nelakotam kokam.

Vienmērīgi ar sūkli uzklājiet plānu balzama slāni uz tīras virsmas. Nav nepieciešama pulēšana. Ātri žūst. Daži ādas veidi pēc apstrādes uz pāris dienām var kļūt nedaudz tumšāki.

Tilpums: 120 ml.

Softcare Leather Care Kit - Ādas izstrādājumu kopšanas komplekts (712923)

Satur visu, kas jums nepieciešams ādas izstrādājumu kopšanai: 500 ml Leather Protector - ādas virsmu aizsarglīdzeklis

120 ml Leather Cleaner - ādas izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis

120 ml Leather Balsam - balzams ādai

Frotē dvielītis

Softcare Mini Leather Care Kit – Mazais ādas izstrādājumu kopšanas komplekts (712275)

120 ml Leather Cleaner - ādas izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis120 ml Leather Balsam - balzams ādai

Softcare Odour Control - Nepatīkamo aromātu noņēmējs automašīnās (712084)

Softcare Odour Control ir speciāli izstrādāts produkts, kurš noņem nepatīkamus aromātus no visa veida tekstila un ādas izstrādājumiem automašīnās. Pielietojams dzīvnieku smakas, cigarešu dūmu, pelējuma un citu nepatīkamu aromātu noņemšanai. Softcare Odour Control ne tikai nosedz nepatīkamos aromātu , bet arī ķīmiski likvidē to cēloņus.

Izsmidzināt vietā, kur ir nepatīkamais aromāts un produkts ķīmiski sadalīs aromāta cēloni un piedos patīkamu aromātu. Iedarbīgi likvidē visus organiskos aromātus. Neizraisa alerģiju. Drošs lietošanai, ekonomisks un viegli pielietojams.

Tilpums: 300 ml.

Softcare Antistatic - Automašīnu antistatiķis (712176)

Softcare Antistatic efektīvi novērš elektrizēšanos. Var pielietot sintētiskajiem materiāliem, stiklam, elektroprecēm un jebkuriem tekstilizstrādājumiem. Statiskā elektrība piesaista putekļus un izraisa nepatīkamu elektrisko izlādēšanos. Apstrādājot Jūsu automašīnas salonu ar Softcare Antistatic, tas neelektrizēsies uz vairākiem mēnešiem.

Iedarbīgs un viegli pielietojams. Vienmērīgi izsmidzināt uz mitrumizturīgas virsmas no 15–20 cm attāluma. Nodrošināt labu ventilāciju.

Tilpums: 300 ml.

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).