Citi kopšanas līdzekļi

Citi tīrīšanas un kopšanas līdzekļi

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).

Softcare Touch Screen Cleaner – skārienjūtīgo ierīču tīrīšanas līdzeklis (713036)

Efektīvs tīrīšanas līdzeklis visām skārienjūtīgajām ierīcēm, mobilajiem telefoniem, planšetdatoriem u.c.. Novērš statisko elektrizēšanos. Virsma nepievelk putekļus.Izsmidzināt uz mīkstas drāmas un viegli noslaucīt virsmu.

Tilpums: 100 ml

Softcare heavy duty hand cleaner – ekstra spēcīgs roku tīrīšanas līdzeklis (712626)

Uzklāt līdzekli uz sausām rokām, kārtīgi noberzt. Noskalot ar ūdeni.

!!!!Intensīva šī produkta lietošana var sausināt ādu un radīt kairinājumu. Pēc lietošanas obligāti noskalot rokas ar ūdeni. Lietot roku krēmu!!!!

Tilpums: 500 ml

Efektīvs roku tīrītājs mehāniķiem un remontdarbiniekiem. Tas ir izgatavots no spēcīgiem šķīdinātājiem un virsmaktīvajām vielām. Var notīrīt pat tādus spēcīgus netīrumus kā bitums, cements, taukus, eļļas, piķi un citus smagos netīrumus. Pavisam neliels līdzekļa patēriņš.

Softcare Barbeque Cleaner – tīrīšans līdzeklis griliem un cepeškrāsnīm (712237)

SoftCare Barbeque Cleaner ir videi draudzīgs un efektīvs tīrīšanas līdzeklis, kas noņem spītīgs taukus, netīrumus un citas nogulsnes. Piemērots arī cepeškrāsnīm.

Izsmidzināt līdzekli uz netīrās virsmas, ļaut iedarboties dažas minūtes un nomazgāt netīrumus ar suku vai sūkli. Kārtīgi noskalot.

Nesatur šķīdinātājus. Softcare Barbeque Cleaner mazgāšanas līdzeklis viegli biodegradējas dabā un nebojā virsmas.

Tilpums: 500 ml