Dārza un koka mēbelēm

Dārza un koka mēbeļu kopšanas un aizsardzības līdzekļi

Softcare Polishing Wax – pulēšanas, spīduma vasks (713609)

Softcare Polishing Wax ir īpašs izsmidzināms aizsardzības un spīduma vasks, paredzēts krāsotām, lakotām virsmām, apstrādātām koka mēbelēm, virtuves mēbelēm, lamināta un citām cietām virsmām. Softcare Polishing Wax novēŗš netīrumu pielipšanu virsmām, padara virsmas viegli tīrāmas un atjauno to spīdumu. Ar Softcare Polishing Wax var noņemt arī nelielas švīkas, skrāpējumus.

Pirms izsmidzināšanas kārtīgi sakratīt pudeli līdz pilnībā ir izšķīdušas baltās nogulsnes pudeles apakšā. Izsmidzināt vasku uz mīkstas drānas vai tieši uz apstrādājamās virsmas. Ilgstoši pulēt virsmu ar apļveida kustībām, līdz virsma ir sausa un spīdīga. Ja nepieciešams, atkārto. Gala rezutātā virsmai jābūt slidenai un spīdīgai - spīduma intensivitāte atkarīga no virsmas materiāla.

Tilpums: 100 ml

Softcare Barbeque Cleaner – tīrīšans līdzeklis griliem un cepeškrāsnīm (712237)

SoftCare Barbeque Cleaner ir videi draudzīgs un efektīvs tīrīšanas līdzeklis, kas noņem taukus, netīrumus un citas nogulsnes. Piemērots arī cepeškrāsnīm.

Izsmidzināt līdzekli uz netīrās virsmas, ļaut iedarboties dažas minūtes un nomazgāt netīrumus ar suku vai sūkli. Kārtīgi noskalot.

Nesatur šķīdinātājus. Softcare Barbeque Cleaner mazgāšanas līdzeklis viegli biodegradējas dabā un nebojā virsmas.

Tilpums: 500 ml

Softcare Outdoor Textile Protector - Āra tekstilizstrādājumu aizsarglīdzeklis (712329)

Softcare Wash and Wax for Poly Rattan* – Plastikāta mēbeļu mazgāšanas līdzeklis ar vasku (713586)

Softcare Wash and Wax Cleaner ir ļoti iedarbīgs, gatavs lietošanai tīrīšanas līdzeklis visa veida sintētiskās rotangpalmas un plastmasas dārza mēbelēm, kā arī citām cietajām virsmām. Pēc mazgāšanas izveido spīdīgu aizsargslāni.

Pirms lietošanas flakonu labi sakratīt. Uzsmidzināt uz virsmas un ļaut iedarboties pāris minutes. Mazgāt ar birsti vai Softcare sūkli. Kārtīgi noskalot. Izvairīties no mazgāšanas tiešajos saules staros. Virsma var nožūt pārāk ātri.

Tilpums: 500 ml

*Poly Rattan – Sintētiskā rotangpalma – vislabākā, sintētiskā alternatīva tradicionālajām rotangpalmas dārza mēbelēm – būtībā, tā ir ekonomiska plastmasas alternatīva, kas ir radīta, lai izskatītos tāpat kā dabīgā rotangpalma, bet sniegtu daudz lielāku izturību.

Softcare Outdoor Textile Cleaner - Āra tekstilizstrādājumu tīrīšanas līdzeklis (712374)

Viegli lietojams un iedarbīgs āra tekstilizstrādājumu, automašīnu un kuteru iekšpuses tīrīšanas līdzeklis.

Flakonu rūpīgi sakratīt. Vienmērīgi uzsmidzināt uz traipa vai virsmas. Vienlaicīgi apstrādāt nelielu laukumu. Atstāt tīrītāju uz traipa 2 - 3 minūtes un izņemiet netīrumu no virsmas ar tīra un mitra frotē dvieļa palīdzību. Grūtāk iztīrāmiem traipiem atstājiet tīrīšanas līdzekli uz ilgāku laiku un, ja nepieciešams, procedūru atkārtojiet. Var izmantot mīkstu birstīti. Pirms tīrīšanas pārbaudiet krāsas noturīgumu.

Tilpums: 500 ml.

Softcare Outdoor Textile Care Kit - Āra tekstilizstrādājumu kopšanas komplekts (712381)

Softcare Outdoor Textile Care Kit ietver visu nepieciešamo āra audumu aizsargāšanai un tīrīšanai: 500 ml Softcare Outdoor Textile Protector

500 ml Softcare Outdoor Textile Cleaner

Frotē dvielītis

Softcare Outdoor Textile Protector ir iedarbīgs un viegli lietojams aizsarglīdzeklis āra tekstilizstrādājumiem, kā arī automašīnu un kuteru mīkstajām mēbelēm. Tas efektīvi aizsargā no visu veidu netīrumiem un mitruma, novērš netīrumu un ūdens iekļūšanu šķiedrās. Novērš pelējuma sēnītes veidošanos. Pēc apstrādes virsmas ilgāk saglabās labu izskatu un būs viegli kopjamas. Nemaina materiāla krāsu, struktūru un gaisa caurlaidību. Piemērots visu veidu audumu šķiedrām, gan dabiskajām, gan sintētiskajām.

Sakratīt flakonu un izsmidzināt uz tīras un sausas virsmas no 15 – 20 cm attāluma, līdz materiāls ir vienmērīgi mitrs. Ļaut izžūt 2 – 3 stundas. Aizsardzība sāk darboties tikai, kad virsma ir nožuvusi. Ar vienu flakonu pietiek 5-7 m2 apstrādāšanai.

Tilpums: 500 ml

!!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Softcare Wood & Plastic Cleaner - Koka un plastmasas virsmu tīrītājs (712367)

Softcare Wood Care Kit – Koka un plastmasas virsmu kopšanas komplekts ar tīru eļļu (712893)

Viss, kas jums nepieciešams dārza mēbeļu kopšanai (kokam un plastmasai):

500 ml eļļa koka mēbelēm,

500 ml iedarbīgs koka un plastmasas tīrīšanas līdzeklis (efektīvi notīra kvēpus, putekšņus u.c., sagatavo koka virsmu apstrādei.) un slīpēšanas sūklis koka virsmas negludumu nolīdzināšanai.

Softcare Wood Oil / clear - Eļļa koka virsmām / dzidra (712343) - 500ml, (712350) - 1 litrs

Softcare Wood Oil ir paredzēta neapstrādāta un nelakota tīkkoka, cietkoka un jebkuru koka virsmu un izstrādājumu eļļošanai. Apstrāde ar šo eļļu sniedz ilglaicīgu un efektīvu koka aizsardzību pret mitrumu, no izžūšanas saulē, puvi, sēnītēm, kā arī atjauno un nodrošina tam dabisku izskatu.

Pirms lietošanas, labi sakratīt. Uzsmidzināt eļļu tieši uz tīras, sausas un nelakotas virsmas vai tīras drānas un vienmērīgi iesmērēt virsmu, lai eļļa labi iesūcas. Noslaukiet lieko eļļu. Eļļa žūst apmēram 10 – 12 stundas sausā vietā. Uz izkaltušas virsmas apstrādi atkārtot vairākas reizes, kamēr iegūts galīgais rezultāts (eļļa neuzsūcas). Starp apstrādēm ļaut virsmai nožūt. Vasarā dārza mēbeles apstrādāt 2 reizes. Labi ieeļļotas mēbeles neplaisās, neizkaltīs, ilgāk kalpos un tiks aizsargātas no netīrumu absorbēšanas.

Tilpums: 500 ml ( ar smidzinātāju), 1 litrs

Tilpums: 500 ml.

Softcare Wood & PlasticCleaner ir paredzēts koka un plastmasas virsmu tīrīšanai. Tas iedarbīgi likvidē pieķērušos kvēpus un sārņus, kā arī citus netīrumus. Uzsmidziniet uz virsmas un pagaidiet dažas minūtes. Pēc tam virsmu nomazgājiet un noskalojiet ar tekošu ūdeni. Pirms apstrādājiet koka virsmas ar eļļu vai citiem apstrādes līdzekļiem, ļaujiet virsmai pilnībā nožūt. Softcare Wood & PlasticCleaner liks jūsu dārza mēbelēm izskatīties kā jaunām. dārza plastmasas mēbelēm. Bioloģiski noārdās.

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).

Papildus informāciju par koka mēbeļu un virsmu kopšanu un līdzekļu pielietošanas pamācību Jūs atradīsiet šeit: Koka mēbeļu un virsmu kopšana