Gultas tekstilam un matračiem

Kopšanas un aizsardzības līdzekļi matračiem, spilveniem, segām un citiem gultas tekstila izstrādājumiem

Softcare Bed Textile Protector - aizsarglīdzeklis gultas tekstilam un matračiem (712114)

Softcare Bed Textile Protector ir iedarbīgs, viegli lietojams un lietošanai drošs produkts. Veido uz auduma neredzamu aizsargslāni. Aizsarglīdzeklis nemaina auduma krāsu vai gaisa caurlaidības spēju. Izmantojams visu veidu audumiem, matračiem, gultu pārklājiem un spilveniem. Atvieglo kopšanu. Labi iedarbojas, atgrūžot uz ūdens un eļļas bāzes radušos netīrumus ( ūdens, kafija, asinis, sviedrus un citus ķermeņa izdalījumus, sausos netīrumus u.c.).

Flakonu rūpīgi sakratiet un vienmērīgi uzsmidziniet uz tīras, sausas virsmas, lai audums kļūst vienmērīgi mitrs. Ļaujiet divas stundas nožūt istabas temperatūrā, pirms sākt mēbeli lietot. Satur izopropilspirtu un fluora polimērus. Lietošanai drošs un videi nekaitīgs.

Tilpums: 500 ml

!!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Softcare Textile Refresher - mēbeļu tekstila atsvaidzinātājs ar pret putekļu ērcīšu efektu (712060)

Uzsmidzināt uz virsmas, līdz tā kļūst vienmērīgi mitra. Ļaut nožūt. Iztur vairākas mazgāšanas reizes, nezaudējot savas īpašības.

Tilpums: 500 ml (10 – 20 m² -atkarībā no auduma)

Softcare Txtile Refresher ir jaunās paaudzes produkts, kurš novērš nepatīkamo aromātu iekļūšanu tekstilizstrādājumos, kā arī likvidē jau esošos nepatīkamos aromātus uz vairākiem mēnešiem pēc pirmās apstrādes reizes. Efektīvs pret putekļu ērcītēm – neļauj tām vairoties, likvidējot to barības bāzi (mikroorganismus). Tas likvidē pelējumu, sviedru un citus nepatīkamus aromātus. Izmantojams kā mājās, tā arī kuteros, dzīvojamajos auto furgonos, automašīnās un vasarnīcās, un citās vietās, kur mitrums var izraisīt nepatīkamu aromātu.

Softcare Bed Textile Care Kit - gultas tekstilizstrādājumu kopšanas komplekts (712107)

Viss, kas jums nepieciešams, lai uzturētu gultas skaistas un tīras.

Iepakojumā:

500 ml Softare Bed Textile Protector

500 ml Softcare Textile Refresher

Softcare Odour Control - Nepatīkamo aromātu noņēmējs (712305)

Softcare Odour Control ir speciāli izstrādāts produkts, lai novērstu nepatīkamus aromātus tekstilizstrādājumiem. Izmantojams dzīvnieku smakas, cigarešu dūmu, pelējumu, sviedru un citu nepatīkamu smaku novēršanai. Softcare nenomāc nepatīkamā aromāta avotu ar citu aromātu, bet likvidē aromāta cēloni.

Vispirms līdzekli izmēģināt uz neredzamas vietas.

Uzsmidziniet vietā, kur ir nepatīkams aromāts, un produkts ķīmiski sadalīs aromāta avotu un piedos patīkamu aromātu. Iedarbīgi likvidē visus organiskos aromātus, lietošanai drošs, neizraisa alerģisku reakciju un viegli lietojams.

Tilpums: 300 ml.

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).