Jahtu interjeriem

Jahtu interjera kopšanas un aizsardzības līdzekļi

Softcare laivu / jahtu tekstilmateriālu aizsarglīdzeklis (712671)

Softcare laivu tekstilmateriālu aizsarglīdzeklis ir īpaši radīts, lai aizsargātu laivu tekstilmateriālus, sēdekļus un citus tekstila polsterējumus no jebkura veida netīrumiem. Tas novērš netīrumu iekļūšanu auduma šķiedrās. Apstrādātas virsmas atgrūž ūdeni, eļļas un citus netīrumus. Softcare nemaina tekstilmateriāla struktūru, krāsu, gaisa caurlaidību un samazina tā kopšanas izmaksas. Aizsargājošais efekts saglabājas 1-2 gadus. Ar vienu pudeli ir pietiekoši viena 4- vietīga dīvāna vai 5-7 m² auduma apstrādei.

Pirms lietošanas flakonu labi sakratīt. Izsmidzināt vienmērīgi uz sausas, tīras virsmas no 15 cm attāluma, līdz audums ir vienmērīgi mitrs. Apstrādi veikt labi vēdināmās telpās. Žūšanas laiks pie istabas temperatūras ir 2 stundas.

!!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Tilpums: 500 ml.

Softcare laivu / jahtu tekstilmateriālu tīrītājs (712824)

Softcare ir ļoti iedarbīgs tīrīšanas un traipu izņemošs līdzeklis visu veidu laivu tekstilmateriāliem, kurus drīkst tīrīt ar ūdeni. Tas efektīvi iztīra pat visgrūtāk notīrāmos traipus un netīrumus. Pirms lietošanas flakonu labi sakratīt. Uzsmidzināt uz netīrās vietas un atstāt uz 3-10 minūtēm. Tīrīt ar samitrinātu Softcare sūkli vai dvieli. Īpaši netīrām vietām var izmantot mīkstu birsti. Noslaucīt izceltos netīrumus ar mitru, tīru Softcare sūkli vai dvieli 2-3 reizes. Ļaut nožūt.

Tilpums: 500 ml.

Softcare laivu / jahtu tekstilmateriālu kopšanas komplekts (712619)

Softcare laivu tekstilmateriālu kopšanas komplektā ietilpst viss Jums nepieciešamais, lai uzturētu tīrus jūsu laivas tekstilizstrādājumus:

500 ml tekstilmateriālu aizsarglīdzeklis

500 ml efektīvs tekstilmateriālu tīrītājs

Frotē dvielītis

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).