Kristāla lustrām un stikla izstrādājumiem

Kristāla lustru un citu stikla izstrādājumu tīrīšanas līdzekļi

Softcare Crystal Cleaner – tīrīšanas līdzeklis kristāla/stikla lustrām un stikla, spoguļu un citām cietām virsmām (713616)

Softcare Crystal Cleaner ir efektīvs tīrīšanas līdzeklis lustrām, spoguļiem, stikla virsmām, vannas istabas flīzēm un citām cietām virsmām.

Tīrot kristāla/stikla lustras - vispirms atslēgt elektrības padevi uz lustru. Apsegt grīdu un pārējās virsmas zem lustras. Pirms lietošanas sakratīt pudeli un kārtīgi izsmidzināt līdzekli uz lustras, ļaut visam šķidrumam notecēt. Atkārtot apstrādi ar līdzekli , līdz visi netīrumi kopā ar līdzekli notecējuši. Ļaut lustrai nožūt pirms lietošanas.

Stikla / spoguļu tīrīšanai – izsmidzināt līdzekli uz virsmas un ar kokvilnas drānu noslaucīt sausu.

Tilpums: 500 ml

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).