Mākslīgās ādas un plastmasas mēbelēm, izstrādājumiem

Mākslīgās ādas un plastmasas mēbeļu, virsmu un citu izstrādājumu tīrīšanas un aizsardzības līdzekļi

Softcare Odourless Leather Protector - Ādas un mākslīgās ādas virsmu aizsarglīdzeklis bez aromāta (712732)

Efektīvi aizsargā visa veida dabīgās un mākslīgās ādas virsmas pret traipiem un mitrumu. Izmantojams mēbelēm un citiem izstrādājumiem, automašīnu saloniem un jahtu interjeram. Uz ūdens bāzes, videi draudzīgs un viegli pielietojams. Nemaina materiāla krāsu, gaisa caurlaidību un citas fizikālās īpašības.

Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt! Vienmērīgi izsmidzināt uz virsmas un ar mīkstas drānas vai sūkļa palīdzību izlīdzināt. Ļaut pilnībā nožūt. Galīgā aizsardzības pakāpe tiek sasniegta divu dienu laikā pēc apstrādes veikšanas (pēc2 dienām). Uzglabāšanas temperatūra ne zemāka par 5 °C.

Tilpums: 500 ml.

Softcare Faux Leather Cleaner - mākslīgās ādas un plastikāta virsmu tīrīšanas līdzeklis (713067)

Softcare Faux Leather Cleaner ir ļoti iedarbīgs viegli lietojams tīrīšanas līdzeklis mākslīgās ādas un plastikāta virsmām. Pielietojams mājās, automašīnās, kemperos u.c.. Kārtīgi sakratīt flakonu. Izsmidzināt uz netīrās virsmas vai traipa. Ļaut līdzeklim iedarboties pāris minūtes. Noslaucīt ar Sofcare sūkli vai samitrinātu drānu. Uz ļoti netīras virsmas, ļaut līdzekim iedarboties ilgāk. Nepieciešamības gadījumā, apstrādi atkārtot. Pirms beršanas pārbaudīt virsmas krāsas izturību neredzamā vietā. Vienmēr vadīties pēc dotās lietošanas pamācības.

Tilpums: 500 ml

Softcare Wood & Plastic Cleaner - Koka un plastmasas virsmu tīrītājs (712367)

Softcare Wood & PlasticCleaner ir paredzēts koka un plastmasas virsmu tīrīšanai. Tas iedarbīgi likvidē pieķērušos kvēpus un sārņus, kā arī citus netīrumus. Uzsmidziniet uz virsmas un pagaidiet dažas minūtes. Pēc tam virsmu nomazgājiet un noskalojiet ar tekošu ūdeni. Pirms apstrādājiet koka virsmas ar eļļu vai citiem apstrādes līdzekļiem, ļaujiet virsmai pilnībā nožūt. Softcare Wood & PlasticCleaner liks jūsu dārza mēbelēm izskatīties kā jaunām. dārza plastmasas mēbelēm. Bioloģiski noārdās.

Tilpums: 500 ml.

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).