Mēbeļu tekstilam un tekstilizstrādājumiem

Mīksto mēbeļu auduma un citu tekstila izstrādājumu kopšanas un aizsardzības līdzekļi

Softcare Furniture Protector - Mēbeļu tekstila aizsarglīdzeklis (712855)

Softcare Furniture Protector ir paredzēts tekstila mēbeļu un citu tekstila izstrādājumu (paklāju, aizskaru, tekstila tapešu u.c.) aizsardzībai pret mitrumu un netīrumiem. Apstrādātās virsmas atgrūž ūdeni, eļļas un citus netīrumus. Softcare nemaina auduma struktūru, krāsu vai gaisa caurlaidību. Audumu ir viegli kopt. Netīrumus var vienkārši noslaucīt, iestāvējušos netīrumus viegli iztīrīt ar ūdeni vai kādu tīrīšanas līdzekli. Izmantojot mājsaimniecībā, tiek nodrošināta 2 gadu aizsardzība (atkarībā no lietošanas intensitātes).

Flakonu rūpīgi sakratiet un vienmērīgi uzsmidziniet uz tīras, sausas virsmas, lai audums kļūst vienmērīgi mitrs. Ļaujiet divas stundas nožūt istabas temperatūrā, pirms sākt mēbeli lietot. Satur izopropilspirtu un fluora polimērus. Lietošanai drošs un videi nekaitīgs. !!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Tilpums: 500 ml

Drošība: BĪSTAMI: Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Var izraisīt miegainību vai reiboņus. Sargāt no bērniem. Nelietot vietās, kur ir sastopams karstums, dzirksteles, atklāta uguns, karstas virsmas. Nesmēķēt. Izvairīties no putekļu/dūmu/gāzes/miglas/tvaiku/smidzinājuma ieelpošanas. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību. Atkārtota iedarbība var radīt sausu ādu vai izraisīt tās sasprēgāšanu.

Piezīme: Aerosola vai sīki izsmidzinātas miglas ieelpošana var izraisīt nopietnas elpošanas problēmas. Lietošanas laikā nodrošināt pietiekamu ventilāciju. Neieelpot tvaikus, aerosolu vai miglu. Izmantot tikai labi vēdināmās vietās. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai jebkādiem kvēlojošiem materiāliem.

Uzglabāt cieši noslēgtu vēsā, sausā labi vēdināmā vietā. Lietojot ievērot instrukciju! Sastāvs: propān-2-ols (CAS 67-63-0).

Papildinformācija par virsmu apstrādi ar aizsardzības līdzekli: Mēbeļu tekstila un tekstilizstrādājumu kopšana

Water Based Textile Protector - Tekstila aizsarglīdzeklis uz ūdens bāzes (712848)

Tekstila virsmu aizsarglīdzeklis virsmu ir paredzēts tekstila mēbeļu un citu tekstila izstrādājumu (paklāju, aizskaru, tekstila tapešu u.c.) aizsardzībai pret mitrumu un netīrumiem. To var pielietot visiem auduma veidiem, no vissmalkākā zīda līdz viss rupjākiem mēbeļu audumiem un paklājiem, kā arī daudz slāņu materiāliem. To it īpaši ir ieteicams lietot baltu un gaišu mēbeļu virsmu aizsardzībai. Apstrādātās virsmas atgrūž ūdeni, kafiju, vīnu, eļļas un citus sausos un slapjos netīrumus. Softcare nemaina auduma struktūru, krāsu vai gaisa caurlaidību. Nesatur PFOS vai PFOA savienojumus. Audumus ir viegli kopt. Netīrumus var vienkārši noslaucīt ar mitru drānu. Iestāvējušos netīrumus tīrīt ar Softcare Textile Cleaner - Tekstila tīrīšanas līdzekli. Mājas apstākļos aizsardzība darbojas 2-3 gadiem (atkarībā no lietošanas intensitātes). Ar vienu flakonu var apstrādāt no 5 līdz 7m2 (4-5 vietīgu dīvānu). Lietošana: flakonu rūpīgi sakratīt un vienmērīgi uzsmidzināt uz tīras, sausas virsmas, tā lai tā kļūst vienmērīgi mitrs. Žūšanas laiks 24 - 48 stundas. Pirms apstrādes pārbaudīt virsmu uz krāsas noturību neredzamā vietā. Uzglabāšanas temperatūra ne zemāka par 5 °C. Sastāvs: virsmaktīvās vielas, konservants (Methylisothiazolinone).

Tilpums: 500ml

Softcare Textile Cleaner - Tekstila tīrīšanas līdzeklis (712718)

Softcare Textile Cleaner ir ļoti iedarbīgs un viegli lietojams tīrīšanas līdzeklis visu veidu mēbeļu audumiem un paklājiem. Tas lieliski iedarbojas uz visu veidu netīrumiem un traipiem. Tas likvidē pat visgrūtāk notīrāmos plankumus un traipus. Izgatavots no videi drošām sastāvdaļām. pH neitrāls, viegli izskalojams.

Kārtīgi sakratīt flakonu. Izsmidzināt uz netīrās vietas vai traipa. Var izmantot mīkstu birstīti vai Softcare sūkli. Atstāt tīrītāju uz traipa no 3 līdz 10 min, tad ar tīru mitru Softcare sūkli vai dvieli vairākkārt noslaucīt. Ļaut nožūt..

Tilpums: 500 ml

Softcare Textile Care Kit - Tekstila kopšanas komplekts (712916)

Softcare Care Kit komplekts ietver visu jums nepieciešamo mīksto mēbeļu kopšanai

500 ml Furniture Protector - Mēbeļu tekstila aizsarglīdzeklis

500 ml Textile Cleaner - Tekstila tīrīšanas līdzeklis

Frotē dvielītis

Tekstila kopšanas komplekts uz ūdens bāzes (712268)

Komplektā ir viss, kas Jums ir nepieciešams jaunu vai lietotu mēbeļu kopšanai – tīrīšanai un virsmu aizsardzībai pret sausiem un slapjiem netīrumiem. To it īpaši ir ieteicams lietot baltu un gaišu mēbeļu kopšanai.

Mēbeļu tekstila aizsarglīdzeklis -500ml

Tekstila tīrīšanas līdzeklis -500ml

Frotē dvielis.

Softcare Odour Control - Nepatīkamo aromātu noņēmējs (712305)

Softcare Stain Remover Pro – tīrīšanas līdzeklis traipiem (713166)

Softcare Stain RremowerPro traipu tīrītājs efektīvi likvidē jebkura tipa grūti iztīrāmus traipus gan svaigus, gan iestāvējušos. Piemērots visa veida tekstilmateriāliem. Likvidē eļļas, tauku, asins, kafijas, šokolādes, sarkanvīna, zāles un tintes traipus. Nesatur balinātājus un citas bīstamas sastāvdaļas.

Lietošana: Pirms lietošanas flakonu sakratīt. Izsmidzināt uz traipa un ļaut tam iedarboties pāris minūtes. Izņemt traipu ar tīru, mitru frotē dvieli vai sūkli. Atkarībā no tīrāmās virsmas vai materiāla skalot ar tīru mitru drānu/sūkli vai ūdenī. Ja nepieciešams, tad atkārtot. To var izsmidzināt uz traipa pāris minūtes pirms aduma vai apģērba mazgāšanas veļas mašīnā. Ja šaubātis par tekstilmateriāla krāsas noturību, tad to vispirms var pārbaudīt izsidzinot līdzekli uz neredzamas vietas.

Sastāvs: Anjonu un nenjonu tensīdi.

Drošība: Pirms lietošanas iepazīties ar lietošanas instrukciju. Sargāt no bērniem. Ja produkts iekļūst acīs, skalot ar lielu daudzumu ūdens, vajadzības gadījumā griezties pie ārsta.

Tilpums: 300ml

Softcare Odour Control ir speciāli izstrādāts produkts, lai novērstu nepatīkamus aromātus tekstilizstrādājumiem. Izmantojams dzīvnieku smakas, cigarešu dūmu, pelējumu, sviedru un citu nepatīkamu smaku novēršanai. Softcare nenomāc nepatīkamā aromāta avotu ar citu aromātu, bet likvidē aromāta cēloni.

Vispirms līdzekli izmēģināt uz neredzamas vietas.

Uzsmidziniet vietā, kur ir nepatīkams aromāts, un produkts ķīmiski sadalīs aromāta avotu un piedos patīkamu aromātu. Iedarbīgi likvidē visus organiskos aromātus, lietošanai drošs, neizraisa alerģisku reakciju un viegli lietojams.

Tilpums: 300 ml.

!!!Ja tāds smakas cēlonis kā urīns ir nokļuvis zem grīdas seguma, iesūcies matracī, dīvānā vai citā daudzslāņu virsmā, tad Odour Control uz virsmas ir jāizsmidzinā vai jāizlej tā, lai tas spētu pilnībā sasniegt visu urīna skarto materiālu!!!

Softcare Antistatic - antistatiķis (712527)

Softcare Antistatic līdzeklis efektīvi novērš statisko elektrību no dažādu tekstilizstrādājumu, stikla, plastmasas virsmām un elektroierīcēm gan mājās, gan automašīnās. Statiskā enerģija veicina putekļu pievilkšanos un uzkrāšanos uz virsmām kā arī rada nepatīkamu elektrisko izlādēšanos . Apstrādājot jūsu mēbeles ar Softcare Antistatic virsmas neelektrizējas vairākas nedēļas un pat mēnešus. Ja nepieciešams, apstrādi var atkārtot. Viegli lietojams un efektīvs.

Vienmērīgi izsmidzināt uz virsmas apmēram 15-20 cm attālumā. Nodrošināt labu ventilāciju. Ļaut nožūt. Ja uz auduma uzsmidzināts par daudz līdzekļa un nožūstot paliek redzami plankumi, tad tie pilnībā pazūd pēc mazgāšanas. Ar 300 ml līdzekļa var apstrādāt aptuveni 6 m2 virsmas.

Tilpums: 300 ml

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).

Papildus informāciju par tekstila mēbeļu un tekstilmateriālu kopšanu, to aizsardzību un līdzekļu pielietošanas pamācību Jūs atradīsiet šeit: Mēbeļu tekstila un tekstilizstrādājumu kopšana