Paklājiem

Paklāju kopšnas un aizsardzības līdzekļi

Softcare Carpet Protector- Paklāju aizsarglīdzeklis (712879)

Pirms lietošanas rūpīgi sakratiet. Vienmērīgi uzsmidziniet uz tīras, sausas virsmas, lai paklājs būtu vienmērīgi samitrināts. Atstājiet uz divām stundām izžūt istabas temperatūrā, pirms lietot. Atkārtojiet apstrādi, ja virsma vairs ūdeni neatgrūž. Lietošanai drošs un videi nekaitīgs produkts.

Tilpums: 500 ml

!!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Softcare Carpet Cleaner - Paklāju tīrīšanas līdzeklis (712886)

Softcare Carpet Protector ir lielisks aizsarglīdzeklis paklājiem un tepiķiem. Tas pilnībā aizsargā pret visu veidu traipiem un netīrumiem, kuru pamatā ir gan eļļa, gan ūdens, gan sausi netīrumi un ilgstoši saglabā paklājus skaistus un viegli kopjamus. Carpet Protector varat izmantot visu veidu paklājiem un tepiķiem, sākot no visdārgākā zīda līdz visrupjākajai vilnai un kokvilnai, un visām sintētiskajām šķiedrām un to kombinācijām. Softcare nemaina auduma struktūru, krāsu vai gaisa caurlaidību. Ar vienu flakonu varat aizsargāt 3-4 m2. Izmantojot mājsaimniecībā, tiek nodrošināta viena līdz divu gadu aizsardzība.

Softcare Carpet Cleaner ir ļoti iedarbīgs un viegli lietojams tīrīšanas līdzeklis visu veidu mazgājamiem paklājiem un tepiķiem. Tas lieliski iedarbojas uz visu veidu netīrumiem. Tas likvidē pat visgrūtāk iztīrāmos traipus un plankumus. Izgatavots no priežu eļļas un citām videi drošām sastāvdaļām. pH neitrāls, viegli izskalojams.

Viss, kas Jums nepieciešams paklāju kopšanai:

Izlasiet lietošanas pamācību un izpildiet izgatavotāja norādījumus. Kārtīgi sakratīt flakonu. Izsmidzināt uz netīrās vietas vai traipa. Var izmantot mīkstu birstīti vai Softcare sūkli. Atstāt tīrītāju uz traipa no 3 līdz 10 min, tad ar tīru mitru Softcare sūkli vai dvieli vairākkārt noslaucīt. Ļaut nožūt..

Tilpums: 500 ml

Softcare Carpet Care Kit - Paklāju kopšanas komplekts (712862)

500 ml Softcare Carpet Protector

500 ml Softcare Carpet Cleaner

Frotē dvielītis

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).