Pret pelējumu un sūnām

Līdzekļi aizsardzībai pret pelējumu un sūnām

Softcare Moss Wash – Sūnu attīrīšanas līdzeklis (713173)

Softcare Moss Wash gatavs lietošanai, iedarbīgs līdzeklis, kas nomazgā sūnas, aļģes un citas zaļās izaugsmes no koka un akmens virsmām. Piemērots mazgāšanai ar rokām un zem spiediena. Līdzeklis ir draudzīgs videi un bioloģiski ātri noārdās.Var noskalot ar aukstu ūdeni. Nesatur šķīdinātājus.

Uz kārtīgi samitrinātas virsmas izsmidzināt līdzekli un ļaut tam iedarboties 5 – 10 minūtes. Mazgāt ar birsti vai Softcare sūkli. Mazgāšanas laikā, neļaut līdzeklim nožūt. Ja nepieciešams, izsmidzināt līdzekli atkārtoti. Noskalot ar ūdeni. Atkārtotu zaļo uzaugumu veidošanos var novērst apstrādājot virsmu ar Softcare Antimould – līdzeklis pret pelējumau veidošanos.

Sastāvs: 5-15% anjoniska virsmas aktīvā viela, <5% nejonu virsmas aktīvā viela, emulgātori, sintētiski tauku esteri.

Tilpums: 500 ml, 3 litri

Softcare Mould Wash - Pelējuma mazgāšanas līdzeklis (713715)

Softcare Mould Wash ir gatavs lietošanai, efektīvs tīrīšanas līdzeklis visām tekstilizstrādājumu, koka, plastmasas u.c. virsmām.Izsmidzināt uz virsmas, ļaut iedarboties apmēram 10 minūtes (neļaut virsmai nožūt), nomazgāt ar suku vai sūkli. Noskalot ar lielu ūdens daudzumu. Ļaujiet virsmai pilnībā nožūt. Atkārtotu pelējuma uzaugumu veidošanos var novērst apstrādājot virsmu ar Softcare Antimould – līdzeklis pret pelējuma veidošanos.

Tilpums: 500 ml

Softcare Antimould – līdzeklis pret pelējumu veidošanos (713654)

Softcare Antimould ir iedarbīgs līdzeklis, kas novērš pelējumu veidošanos uz koka, tekstila un citām virsmām. Nemaina virsmas izskatu un citas īpašības. Iedarbīgā sastāvdaļa ir plaši pārbaudīts un drošs biocīds.

Pirms lietošanas flakonu labi sakratīt. Vienmērīgi izsmidzināt uz sausas, tīras virsmas. Ļaut nožūt. Darba temperatūra virs +5 ° C.

Tilpums: 500 ml

Papildus informāciju un pamācību par pelējuma likvidēšanu ar Softcare Anti Mold, kā arī smalku aprakstu par līdzekli un tā drbības principu Jūs atradīsiet šeit: Problēmas ar mājām? Pelējums?

Softcare Balcony Wash – Mazgāšanas līdzeklis balkoniem (713159)

Softcare Balcony Wash ir gatavs lietošanai, iedarbīgs mazgāšanas līdzeklis koka, akmens un betona virsmām. Piemērots visu veidu terašu un balkonu mazgāšanai. Līdzeklis ir draudzīgs videi un bioloģiski ātri noārdās.Var noskalot ar aukstu ūdeni. Nesatur šķīdinātājus.

Tilpums: 500 ml

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).