Profesionālie

Kopšanas un aizsardzības līdzekļi profesionālai lietošanai

Softcare Professional produkti ir speciāli izstrādāti profesionālai lietošanai. Tie tiek ražoti pēc ISO 9001 un ISO 14001 standartiem. Šie produkti ir rūpīgi pārbaudīti un radīti vadoties pēc jaunākās drošības un vides aizsardzības regulām.

Softcare Textile Protector– tekstila un ādas izstrādājumu aizsarglīdzeklis (10101)

Softcare Textile Protector aizsargā visu veidu tekstila izstrādājumus, dabīgās ādas izstrādājumus, auduma polsterējumus un paklājus no mitruma un visa veida netīrumiem. Apstrādātās virsmas atgrūž ūdeni, eļļas un citus slapjos un sausos netīrumus. Virsmas ir viegli kopt. Netīrumus var vienkārši noslaucīt, iestāvējušos netīrumus viegli iztīrīt ar ūdeni vai kādu tīrīšanas līdzekli. Ir pierādīts, ka 90% gadījumu , virsmas pēc apstrādes ar Softcare Textile Protector var iztīrīt tikai izmantojot ūdeni. Softcare Textile Protector nemaina virsmas struktūru, krāsu vai gaisa caurlaidību. Pasaules tirgū Softcare Textile Protector ir viens no iedarbīgākajiem līdzekļiem ar visilgstošāko aizsardzību. Tā ietekme var ilgt pat līdz 5 gadiem. Šāda aizsardzība, ko sniedz Softcare Textil Protector, pagarina tekstila un ādas izstrādājumu kalpošanas laiku pat uz pusi un krietni samazina izdevumus to uzturēšanai un tīrīšanai. Softcare Textile ir viegli pielietot visiem materiāliem. Tas ir drošs lietotājam un atbilst visstingrākajām vides aizsardzības prasībām. Softcare Textile Protector ir ieguvis atzinību un labu reputāciju veicot apstrādes daudzās augstās un prestižās iestādēs, kā piemēram, parlamenta ēkās, valsts vadītāju rezidencēs, pilīs un labākajās viesnīcās. To lieto arī uz kruīza kuģiem, pansionātos un citās sabiedriskās vietās pasaulē. 20 gadu garumā ar Softcare Textile Protector ir apstrādāti daudzi restorāni, kuģi, autobusi, vilcieni un lidmašīnas. Šķidrā veidā, tas ir viegli uzliesmojošs. Softcare Textile Protector neietekmē materiāla aizdedzi vai sadegšanu jebkādā veidā pēc apstrādātās virsmas nožūšanas. Pēc nožūšanas tas ir absolūti drošs un nekaitīgs. Sargāt no atklātas uguns.

Tilpums:10 litri

Softcare Textile Cleaner – tekstila izstrādājumu tīrīšanas līdzeklis (10113)

Tilpums: 5 litri

Softcare Textile Cleaner ir iedarbīgs līdzekli audumu, polsterējumu, mīksto mēbeļu un citu tekstilmateriāla izstrādājumu tīrīšanai. Tas ir viegli lietojams un efektīvs pret dažādiem traipiem, plankumiem un netīrumiem. Ražots, izmantojot tikai labākās bioloģiski noārdāmās sastāvdaļas. Absolūti drošs lietotājam, un tā pH ir gandrīz neitrāls.Produktu var izmantot arī traipu tīrīšanai.

Softcare Odour Control – līdzeklis nepatīkamo aromātu noņemšanai (10119)

Tilpums: 5 litri

Softcare Odour Control ir speciāli izstrādāts produkts, kurš noņem nepatīkamus aromātus no visa veida tekstila un ādas izstrādājumiem, interjeriem, transportlīdzekļos u.c. Produkts novērš tabakas, pārtikas, pelējuma, sviedru, dzīvnieku un citas organiskās izcelsmes smakas. Ideāli piemērots sporta zālēs, paklājiem, automašīnu saloniem u.c.. Softcare Odour Control ne tikai nosedz nepatīkamos aromātu , bet arī ķīmiski likvidē to cēloņus. Produkts ir drošs un viegli pielietojams.

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).