Sporta apģērbam un apaviem

Sporta apģērba un apavu kopšanas un aizsardzības līdzekļi

Softcare jaunās paaudzes līdzeklis, kurš ne tikai noņem nepatīkamos aromātus, bet arī likvidē to cēloni. Lieliski novērš dažādus organiskās izcelsmes aromātus (sviedru, ēdiena, cigarešu dūmu, urīna u.c.). Piemērots jebkura veida audumiem, ādai, paklājiem un citiem izstrādājumiem. Ir pielietojams arī kā gaisa atsvaidzinātājs.

Softcare Odour Control - nepatīkamo aromātu noņēmējs (712497)

Izsmidzināt uz apstrādājamās virsmas un ļaut iedarboties. Nesatur alerģiju izraisošus aromatizātorus un citas kaitīgas vielas. Drošs dzīvniekiem un bērniem.

Tilpums: 300 ml

Softcare Textile Protector - tekstila aizsarglīdzeklis (712848)

Jauns apavu atsvaidzinātājs, kurš ne tikai noņem nepatīkamo aromātu, bet arī likvidē tā izraisītāju. Iedarbīgs cīņā ar jebkurām organiskām smakām un efekts saglabājas ilgstoši. Piemērots apaviem, sporta piederumiem, somām u.c.

Flakonu rūpīgi sakratīt un izsmidzināt uz tīras un sausas virsmas no 15cm attāluma. Ļaut nožūt 2 – 3 stundas istabas temperatūrā. Sākumā izmēģināt uz mazāk redzamas vietas. Atkārtota apstrāde pēc nepieciešamības, kad virsma nespēj vairs atgrūst ūdeni.

!!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Tilpums: 500, 300 ml.

Softcare Shoe Refresher - apavu atsvaidzinātājs (712749)

Izsmidzināt uz nepatīkamā aromāta izraisītāju un atstāt izžūt. Nesatur alerģiskas smaržvielas.

Tilpums: 100 ml

Softcare Textile Protector ir efektīvs un vienkāršs lietošanā. Lieliski piemērots jakām, āra apģērbiem, ziemas sporta apģērbiem (slēpošanas un sniega dēļu kostīmiem), apaviem, cimdiem, aksesuāriem u.c. Tas veido ļoti efektīvu molekulāro vairogu ap šķiedrām, lai nodrošinātos pret ūdeni, mitrumu un gandrīz visa veida netīrumiem (sausie netīrumi, eļļas, kafija u.c.) Pielietojams jebkura tipa audumiem un dabīgai ādai (IZŅEMOT LAKĀDU). Droši var izmantot uz tehniskajiem un daudzslāņu materiāliem. Nemaina materiālu krāsu, tekstūru un gaisa caurlaidību. Apstrādātie apģērbi, apavi un citi materiāli atgrūž šķidrumus un netīrumus un ir viegli kopjami, kā arī ilgāk saglabā izskatu kā jauni.Mūsdienās daudzi sporta apģērbi jau no ražotāja nāk apstrādāti ar aizsargslāni, taču tos lietojot un mazgājot tas ātri nolietojās. Ar Softcare Textile Protector Jūs varēsiet to atjaunot. Ar 500 ml produkta Jūs varat aizsargāt 5-6 m² materiāla , ar 300 ml produkta – 3-4 m² . Iztur 2 – 3 mazgāšanas reizes. Var izmantot arī telšu virsmu apstrādei.

Softcare Apavu aizsarglīdzeklis (712701)

Softcare Shoe Protector ir ļoti efektīvs līdzeklis, lai saglabātu Jūsu apavus sausus un tīrus. Ilgstoša apavu aizsardzība pat pēc vienreizējas apstrādes. To var izmantot visu veidu dabīgās ādas un tekstila apaviem (IZŅEMOT LAKĀDAS). Pateicoties Softcare Shoe Protector Jūsu kājas būs sausas un apavi ilgāk saglabās izskatu kā jauni. Tas nemaina materiāla krāsu, gaisa caurlaidību un citas fizikālās īpašības. Softcare Shoe Protector var izmantot arī daudzslāņu materiāliem. Vienmērīgi izsmidzināt uz sausas, tīras virsmas. Pirms lietošanas ļaut nožūt 2 stundas istabas temperatūrā. Uz ādas virsmas vispirms lieto aizsarglīdzekli un tikai pēc pilnīgas tā nožūšanas pārējos apaviem paredzētos kopšanas līdzekļus – vaskus, krēmus, balzamus u.c.izmantot.

!!! Uzmanību: Veicot apstrādi, neapstrādājamās virsmas apsegt!!!

Tilpums: 300 ml, 100 ml

Softcare Tex Wash – mazgāšanas daudzslāņu apģērbam.

Piemērots mazgāšanai ar rokām un veļas māšīnā

Softcare Tex Wash ir efektīvs mazgāšanas llīdzeklis daudzslāņu apģērbam, piemēram, ūdensizturīgo un elpojošo virsdrēbju mazgāšanai. Tas neietekmē apģērba īpašo materiālu un neizmaina tā īpašības. Pasargā no krāsu izbalēšanas. Softcare Tex Wash līdzeklis ir ļoti saudzīgs gan apģērbam, gan Jūsu ādai. Nesatur ziepes, sārmus, fermentus, ūdens mīkstinātājus -fosfātus vai ceolītu, LAS vai APEO virsmaktīvās vielas. Viegli izskalojams. Var izmantot arī mazgāšanai ar rokām. Nebojā elastīgās šķiedras un gumijas joslas, kā arī apģērba īpašo pildmateriālu un to īpašības.

Tilpums: 250 ml

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).