Traipu tīrīšanai

Līdzekļi vīna, tintes un citu traipu tīrīšanai

Softcare Stain Remover – tīrīšanas līdzeklis traipiem (712930)

Softcare Stain Rremover traipu tīrītājs efektīvi likvidē jebkura tipa grūti iztīrāmus traipus gan svaigus, gan iestāvējušos. Piemērots visa veida tekstilmateriāliem. Likvidē eļļas, tauku, asins, kafijas, šokolādes, sarkanvīna, zāles un tintes traipus. Nesatur balinātājus un citas bīstamas sastāvdaļas.

Izsmidzināt uz traipa un ļaut tam iedarboties pāris minūtes. Izņemt traipu ar tīru, mitru frotē dvieli vai sūkli. Atkarībā no tīrāmās virsmas vai materiāla skalot ar tīru mitru drānu/sūkli vai ūdenī. Ja nepieciešams, tad atkārtot. To var izsmidzināt uz traipa pāris minūtes pirms aduma vai apģērba mazgāšanas veļas mašīnā. Ja šaubātis par tekstilmateriāla krāsas noturību, tad to vispirms var pārbaudīt izsmidzinot līdzekli uz neredzamas vietas.

Tilpums: 100 ml

Softcare Wine and Ink Stain Removers – tīrīšanas līdzekļi vīna un tintes traipiem

vīna traipiem – (713722)

tintes traipiem – (713746)

Saoftcare Wine and Ink Stain Removers ir efektīvi tīrīšanas līdzekļi tekstilizstrādājumu virsmām.

Izsmidzināt uz traipa un ļaut 5 – 10 minūtes iedarboties. Izņemt traipu ar tīru, mitru frotē dvieli vai sūkli. Izskalot vairākkārtīgi izmantojot tīru, mitru frotē dvieli vai sūkli.

Tilpums: 100 ml

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).