Ekoloģiskie veļas mazgāšanas līdzekļi

Videi draudzīgi mazgāšanas līdzekļi apģērbam un citai veļai

Softcare Laundry Detergent – universāls veļas mazgāšanas līdzeklis

Softcare Laundry Detergent veļas mazgāšanas līdzeklis ir universāls un paredzēts visiem veļas veidiem. Nesatur ceolītu, sārmus, fosfātus, LAS virsmaktīvās vielas, fermentus un balinātāju. Lieliski mazgā 30, 40, 60 un 90 °C temperatūrā. Piemērots veļas mazgāšanai veļasmašīnā un ar rokām. Pēc mazgāšanas ar Softcare veļas mazgāšanas līdzekli, veļa ir maiga un mīksta, tādēļ Jums nav nepieciešams izmantotu atsevišķus mīkstinātājus. Tam ir viegls aromāts. Pieejams arī Softcare Veļas mazgāšanas līdzeklis bez aromāta. Tas ir viegli izskalojams, tādējādi taupot ūdens patēriņu un laiku. Nebojā materiālu elastīgās šķiedras, pasargā krāsas no izbalēšanas un pastiprina materiāla krāsu intensitāti kā jauniem. Novērš balto materiālu dzeltēšanu un pelēko šķiedru veidošanos. Softcare noņem šķiedru statiku un neļauj netīrumiem pielipt vēlreiz. Softcare līdzeklis ir ļoti maigs un saudzīgs gan veļai, gan Jūsu ādai. Tas neatstāj uz tekstila nekādas atliekas, kas kairinātu jutīgu ādu.

Tilpums: 750 ml (~30 mazgāšanas reizēm)

3 litri

Softcare Silk Wash – mazgāšanas līdzeklis zīda veļai

Piemērots mazgāšanai ar rokām un veļas māšīnā

Softcare Silk Wash ir jauna veida veļas mazgāšanas līdzekli zīda veļai. Tas palīdz materiālu uzturēt mīkstu un spīdīgu. Zīda apģērbus jāmazgā ar rokām siltā ūdenī, aptuveni 30-40 °C temperatūrā, vai veļas mašīnā ar mazgāšanas programmu, kas paredzēta delikātai veļai. Softcare Silk Wash līdzeklis ir ļoti maigs un saudzīgs gan veļai, gan Jūsu ādai. Produkts ir 100% bioloģisks, un nesatur ziepes, sārmus, fermentus, fosfātus vai ceolītu. Viegli izskalojams, nav nepieciešami atsevišķi mīkstinātāji, nebojā elastīgās šķiedras.

Tilpums: 250 ml

Piemērots mazgāšanai ar rokām un veļas māšīnā

Piemērots mazgāšanai ar rokām un veļas māšīnā

Softcare Down Wash – mazgāšanas līdzeklis dūnām

Piemērots mazgāšanai ar rokām un veļas māšīnā

Softcare Down Wash ir jauna tipa mazgāšanas līdzeklis paredzēts dūnu apģērbam. Mazgāšanas līdzeklis satur dabīgos proteīnus ar spēju strukturāli aizsargāt dūnas. Dūnu apģērbs vienmēr jāmazgā ar viss saudzīgākajām programmām vai ar rokām remdenā ūdenī. Softcare Down Wash līdzeklis ir ļoti maigs un saudzīgs gan veļai, gan Jūsu ādai. Produkts ir 100% bioloģisks, un nesatur ziepes, sārmus, fermentus, fosfātus vai ceolītu. Viegli izskalojams, nav nepieciešami atsevišķi mīkstinātāji, nebojā elastīgās šķiedras.

Tilpums: 250 ml

Softcare Wool Wash – mazgāšanas līdzeklis vilnai

Piemērots mazgāšanai ar rokām un veļas māšīnā

Softcare Wool Wash ir speciāli izstrādāts mazgāšanas līdzeklis vilnai. Vilna jāmazgā ar rokām siltā ūdenī, kurā ir ne vairāk par 40°C grādiem, vai veļas mašīnā ar maigu mazgāšanas programmu . Softcare Wool Wash līdzeklis ir ļoti maigs un saudzīgs gan veļai, gan Jūsu ādai. Produkts ir 100% bioloģisks, un nesatur ziepes, sārmus, fermentus, fosfātus vai ceolītu, LAS vai APEO virsmaktīvās vielas. Viegli izskalojams, nav nepieciešami atsevišķi mīkstinātāji, nebojā elastīgās šķiedras.

Tilpums: 250 ml

Softcare Lingerie Wash – mazgāšanas līdzeklis apakšveļai

Softcare Lingerie Wash ir maigs, bet efektīvs mazgāšanas līdzeklis baltai un krāsainai apakšveļa. Piemērots neilona, poliamīda, elastāna, likras, perlon un kokvilnas materiāliem. Softcare Lingerie Wash pasargā materiālus no krāsu izbalēšanas, kā arī balto veļu no dzeltēšanas un pelēko šķiedru veidošanās. Apakšveļa jāmazgā ar rokām siltā ūdenī, aptuveni 30-40 °C temperatūrā, vai ar maigu mazgāšanas programmu veļas mašīnā. Softcare Lingerie Wash līdzeklis ir ļoti maigs un saudzīgs gan veļai, gan Jūsu ādai. Produkts ir 100% bioloģisks, un nesatur ziepes, sārmus, fermentus, fosfātus vai ceolītu, LAS vai APEO virsmaktīvās vielas. Viegli izskalojams, nav nepieciešami atsevišķi mīkstinātāji, nebojā elastīgās šķiedras.

Tilpums: 250 ml

Softcare Tex Wash – mazgāšanas daudzslāņu apģērbam.

Piemērots mazgāšanai ar rokām un veļas māšīnā

Softcare Tex Wash ir efektīvs mazgāšanas llīdzeklis daudzslāņu apģērbam, piemēram, ūdensizturīgo un elpojošo virsdrēbju mazgāšanai. Tas neietekmē apģērba īpašo materiālu un neizmaina tā īpašības. Pasargā no krāsu izbalēšanas. Softcare Tex Wash līdzeklis ir ļoti saudzīgs gan apģērbam, gan Jūsu ādai. Nesatur ziepes, sārmus, fermentus, ūdens mīkstinātājus -fosfātus vai ceolītu, LAS vai APEO virsmaktīvās vielas. Viegli izskalojams. Var izmantot arī mazgāšanai ar rokām. Nebojā elastīgās šķiedras un gumijas joslas, kā arī apģērba īpašo pildmateriālu un to īpašības.

Tilpums: 250 ml

Colour Catcher – apģērbu sakrāsošanās novēršanai (713517)

Color Catcher novērš krāsu sajaukšanos mazgājot dažādu krāsu apģērbus vienlicīgi - tie nesakrāsosies. Color Catcher loksnes ir apstrādātas ar īpašām vielām. Tās strādā kā magnēts, uzsūcot sevī lieko krāsu un pilnībā novērš audumu sakrāsošanās iespēju. Colour Catcher piemērots mazgāšanai jebkurā temperatūrā un visiem tekstilizstrādājumiem, tostarp mazgāšanai ar rokām. Drošs videi, bioloģiski noārdās.

Pievienot no 1-2 loksnēm (atkarībā no veļas krāsošanās pakāpes), pirms veļas ielikšanas. Mazgāt kā parasti.

Iepakojumā: 12 loksnes

Softcare cleaning sponge - Sūklis tīrīšanai un matu savākšanai (713593)

Softcare sūklis ir ļoti efektīvs palīgs tīrot mēbeles, paklājus, auto salonus un drēbes. Noslaukot un savācot izlijušus šķidrumus. Lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu savākšanai. Sūklis izgatavots no PVA materiāla, kuram ir miljoniem poru, kuras spēj uzsūkt milzīgu ūdens daudzumu. Tas spēj ātru un efektīvi iztīrīt pat bez mazgāšanas līdzekļiem. Piemērots visām ūdensizturīgām virsmām.

PVA ir antibakteriāls materiāls, kurš paredzēts ilglaicīgai lietošanai un ir ekoloģisks. Vienmēr sūkli lietot nedaudz samitrinātu. Uzglabāt sausu. Pirms lietošanas mērcēt sūkli ūdenī līdz tas kļūst mīksts. Ja nepieciešams, mazgāt ūdenī (temperatūra ne augstāk par 60ºC).