Koka mēbeļu un virsmu kopšana

Pēdējās desmitgadēs ir izplatītas un lielu pieprasījumu guvušas vaskotās, eļļotās koka mēbeles. Mūsdienās ir ļoti daudz dārza un antīkā stila mēbeļu no cietkoksnes, kurām ir nepieciešama īpaša un rūpīga kopšana.

Piedāvājam Softcare aizsardzības, kopšanas un tīrīšanas līdzekļus, kuri ir izstrādāti no augstvērtīgām un dabīgām izejvielām.

Softcare Wood Oil ir īpaši radīta eļļa neapstrādāta, nelakota masīvkoka un tīkkoka dārza mēbeļu un virsmu kopšanai. Tās kopjošajā pamatsstāvā ir linsēklu eļļa. Šis produkts ir izstrādāts balstoties uz 150 gadus vecu Angļu recepti. Softcare Wood Oil var izmantot arī iekštelpu koka mēbeļu kopšanai. Lai pasargātu koka mēbeles no izžūšanas un plaisāšanas un gadu pēc gada saglabātu kā jaunas, tās regulāri jākopj ar eļļu. Ir pieejamas divu veidu Softcare kopjošās eļļas koka virsmām – caurspīdīga bez pigmenta un pigmentēta. Apstrāde ar šo eļļu sniedz ilglaicīgu un efektīvu koka aizsardzību pret mitrumu, no izžūšanas saulē, puvi, sēnītēm, kā arī atjauno un nodrošina tam dabisku izskatu.

Attīrīt neapstrādātu, nekrāsotu koka virsmu ir ļoti grūti. Šādas pilnīgi neapstrādātas koka virsmas pastāvīgi uzsūc netīrumus un putekļus. Softcare Wood & Plastic Cleaner ir efektīvs līdzeklis koka un plastmasas virsmu tīrīšanai, kurš iedarbīgi likvidē pat tādus spēcīgus netīrumus, kā pieķērušos kvēpus un sārņus. Bez liekas piepūles no netīrumiem attīra plastikāta mēbeļu skrāpējumu vietas. Softcare Wood & Plastic Cleaner sastāvā nav nekādu abrazīvu vielu.

Arī Softcare Leather Balsam ādas kopšanas balzamu var izmantot koksnes kopšanai. Tas satur bišu vasku un eļļas, kas piedos kokam skaistu, matētu izskatu.

NEAPSTRĀDĀTO KOKA MĒBEĻU ATTĪRĪŠANAS UN KOPŠANAS PAMĀCĪBA

1. Rūpīgi nomazgāt koka virsmu ar Softcare Wood &Plastic Cleaner tīrīšanas līdzekli.

2. Noskalot virsmu ar ūdeni. Ļaut virsmai pilnībā nožūt sausai.

3. Ja nepieciešams, noslīpēt nelīdzenumus ar slīpēšanas sūkli vai ļoti smalku smilšpapīru.

4. Uzsmidzināt Softcare Wood Oil eļļu tieši uz tīras, sausas un nelakotas virsmas vai tīras drānas un vienmērīgi iesmērēt virsmu, lai eļļa labi iesūcas. Eļļa žūst apmēram 10 – 12 stundas sausā vietā. Uz izkaltušas virsmas apstrādi atkārtot vairākas reizes, kamēr iegūts galīgais rezultāts (eļļa neuzsūcas).

5. Visbeidzot, lieko eļļu izlīdzināt un noslaucīt ar drānu vai dvielīti.Izmazgāt pielietotās drānas un birstītes tūlīt pēc lietošanas.