Mēbeļu un virsmu aizsardzības apstrādes

Mēbeļu un citu virsmu aizsardzības apstrādes Piedāvājam saglabāt Jūsu mēbeles, paklājus un citas virsmas ilgāk tīras un jaunas, aizsargāt pret šķidrumiem un netīrumiem un atvieglot to tīrīšanu un kopšanu.

Iesakām veikt profesionālu virsmu apstrādi ar aizsardzības līdzekli Softcare (Somija), kuru veiks mūsu speciālisti.

Softcare aizsarglīdzeklis ir jau labi pazīstams produkts Latvijas tirgū un viens no atzītākajiem Pasaulē, kas ir izgatavots no augstvērtīgām izejvielām pēc jaunākās tehnoloģijas Somijas uzņēmumā Soft Protector Ltd.

Softcare ir veidots uz fluorpolimēra bāzes un veido molekulāru sietu ap materiāla šķiedrām, aizsargājot to pret šķidrumiem, eļļām, visa veida traipiem un netīrumiem. Iespējams apstrādāt tekstila, ādas, koka, akmens virsmas un flīžu savienojuma vietas.

Priekšrocības apstrādātām virsmām:

* Atgrūž ūdeni, eļļas un citus netīrumus un šķidrumus.

* Neļauj tiem iesūkties materiāla šķiedrās.

* Nemaina materiāla izskatu, struktūru, elpotspēju un krāsu.

* Virsmas saglabājas ilgāk tīras, nav nepieciešama bieža tīrīšana.

* Virsmas viegli iztīrāmas ar mazāk agresīviem līdzekļiem, neatstājot traipus.

* Tīrīšanai nepieciešamais laiks tiek samazināts par 80%.

* Vismaz divas reizes ilgāks virsmu kalpošanas laiks.

* Aizsardzība darbojas no 2-3 gadiem. Atsevišķos gadījumos pat līdz 5 gadiem.

Līdzeklis nav kaitīgs un neizraisa alerģiju, drošs cilvēkiem un dzīvniekiem.

Vairāk kā 20 gadu garumā, Softcare ir pierādījis sevi kā augstas kvalitātes produkts, ar kuru ir apstrādāti lielākie pasaules kruīzkuģi, lidmašīnas, viesnīcas un restorāni, biroji, citas sabiedriskas vietas un daudzi individuālie klienti.

Latvijā Softcare profapstrādes pakalpojumus ir saņēmuši: LR Saeima, Melngalvju nams, Reval hotel Latvija un Elizabete, Baltic Beach hotel, viesnīcas Bergs, Audēju nami, Ramada, klubs LA ROCCA, restorāns Kaļķu vārti, Amber boutique hotel SPA, Mežotnes pils, Mālpils muiža, Vīna studija, medicīnas centrs Premium Medical un citi.

Piezvaniet vai atrakstiet, un mēs veiksim profesionālu virsmu apstrādi ar aizsardzības līdzekli Jūsu objektos vai mājās Jums izdevīgā laikā. Jūs bez bažām interjerā varēsiet izmantot gaišos toņus.

Piedāvājam arī profesionālu mēbeļu un paklāju tīrīšanas pakalpojumus.

Mēs ar prieku palīdzēsim ieekonomēt Jūsu laiku un naudu, atradīsim risinājumu Jūsu problēmām un saglabāsim Jūsu īpašumu ilgāk jaunu!