Jautājumi un atbildes par Softcare

Jautājumi un atbildes

- Kas ir SOFTCARE?

Softcare Protector" (Mīkstā kopšanas aizsardzība) ir produkts, kas veido augsti efektīvu molekulāro apvalku ap šķiedrām vai porām un aizsargā pret gandrīz visa veida netīrumiem, traipiem un šķidrumiem.

- Kā darbojas aizsrdzības līdzeklis “Softcare” ?

Aizsardzības līdzeklis “Softcare” veido molekulāru apvalku ap šķiedrām un porām. Šī barjera pazemina virsmas enerģiju tā, ka tā nepievelk sausus traipus un atgrūž šķidrumus.

- Kāda veida mitrus traipus līdzeklis “Softcare” atgrūž?

Izlijis dzēriens un ēdiens tūlīt saveļas lodītēs uz virsmas, kas ir apstrādāta ar aizsardzības līdzekli “Softcare”, un to var viegli noslaucīt. Eļļas traipus var izņemt ar salveti vai dvieli.

- Kā ar sausajiem traipiem?

Materiāli, kas ir apstrādāti ar līdzekli “Softcare”, ilgstoši nesmērējas un netīrumi neiekļūst materiāla šķiedrās. Virsmas varēs viegli iztīrīt ar putekļu sūcēju vai mitro tīrīšanu.

- Ko tad, ja pret traipiem izturas pavirši un tie sažūst?

Traipus, kas ir iekaltuši, var viegli izņemt, lietojot tīrīšanas līdzekli Softcare.

- Cik ilgi aizsardzības līdzeklis “Softcare” darbojas?

Aizsardzības līdzeklis “Softcare” ir veidots ilgstošai darbībai. Ar regulāru profesionālu apkopi tas dod vairāku gadu aizsardzību – bieži vien tik pat ilgu, kā paša materiāla lietošanas ilgums. Aizsardzības ilgums ir atkarīgs no materiāla lietošanas intensivitātes un tīrīšanas biežuma. Dīvāniem, krēsliem - sēdvietās aizsardzība nolietosies ātrāk nekā uz to atzveltnēm. Apstrādātie tekstilmateriāli parasti iztur 2-3 mazgāšanas reizes. Veicot virsmu profesionālu aizsardzības apstrādi, aizsardzība var darboties pat līdz 4-5 gadiem.

- Kā pārbaudīt vai aizsardzība joprojām darbojas?

To ir ļoti viegli izdarīt: uzpiliniet ūdens pili uz virsmas. Ja ūdens piliens neabsorbējās virsmā un virsma paliek sausa, tad aizsardzība joprojām darbojās.

- Vai ir droši lietot Softcare uz dārgiem tekstilizstrādājumiem?

Softcare nekaitē jebkuram tekstilmateriālam. Tas tikai padara vieglāku to kopšanu un tīrīšanu. Jebkuru virsmu pirms tīrīšanas pārbaudīt no sākuma uz neredzamas vietas.

-Kā ar maksu?

Jūsu ieguldījums atmaksāsies, ekonomējot kopšanas un tīrīšanas izmaksas un laiku. Paildzinot materiāla kalpošanas laiku.

- Vai aizsardzības līdzeklis “Softcare” ir uzliesmojošs?

Šķidrā veidā, tas ir uzliesmojošs. Taču pēc virsmas apstrādes ar aizsarglīdzekli “Softcare”, pēc pilnīgas tās nožūšanas, nemainās materiālu uzliesmošanas īpašības, netiek ietekmētas uguns aizsargājošas īpašības. Pārbaudiet materiālu ugunsdrošības marķējumu.

- Kā ir jāveic virsmas aizsardzības apstrāde?

Vienmērīgi Izsmidzināt uz sausas, tīras virsmas no 15 - 20 cm attāluma, līdz virsma ir kļuvusi mitra. Pārliecināties, vai nav palikuši neapstrādāti laukumi.

- Vai aizsardzība sāk darboties uzreiz?

Pilnīgs virsmas aizsardzības efekts ir sasniegts pēc virsmas nožūšanas 2-3 stundu laikā, istabas temperatūrā. Sēžamvietas var izmantot uzreiz pēc to nožūšanas. Pēc tekstilmateriālu mazgāšanas sakarsējot virsmu ar gludekli vai matu žāvētāju, aizsardzība atkal atjaunojas.

- Ko tad, ja virsmai ir nepieciešama liela tīrīšana?

Pirms apstrādes ar „Softcare” aizsarglīdzekli, virsmai noteikti jābūt tīrai un sausai. Tā kā aizsardzības līdzeklis “Softcare” materiālus aizsargā labi, pēc apstrādes, lielas tīrīšanas nepieciešamība ir stipri samazināta. Šīs apstrādes pēc nepieciešamības var veikt arī profesionāli, lai pagarinātu materiāla lietošanas ilgumu.

- Vai aizsardzības līdzeklis “Softcare” maina materiāla struktūru un izskatu?

Nē. Līdzeklis “Softcare” var lietot uz visa veida materiāliem, no vissmalkākā zīda līdz cietākajai vilnai un neilonam, nemainot materiāla izskatu un struktūru.

- Vai aizsardzības līdzeklis “Softcare” ietekmē krāsu?

Nē. Līdzekli “Softcare” var lietot baltiem un krāsainiem materiāliem, nemainot krāsu intensitātes spilgtumu vai pasteļu smalkumu.

- Vai aizsardzības līdzeklis “Softcare” ir indīgs?

Nē. Līdzeklis “Softcare” nepievieno virsmām neko, kas ir kaitīgs un alerģisks lietotājam vai apkārtējai videi. To ir droši lietot jebkur.

- Vai aizsardzības līdzeklis "Softcare" ir bīstams lietotājam?

Sekojot norādēm lietošanas pamācībās, "Softcare" ir pilnībā drošs lietošanā. Kā aizsarglīdzekļa šķīdinātājs, sastāvā ir izmantots alkohols, ko sauc par izopropilspirtu. Tam ir ļoti spēcīga, asa smarža, tādēļ apstrādes jāveic labi vēdināmās telpās. Smarža ir ātri izvēdināma un pilnībā pazūd virsmai nožūstot. Izvairīties no līdzekļa nokļūšanas uz cilvēka ādas, jo šķīdinātājs to var sausināt. Ja tā ir noticis, tad nomazgāt ar ziepēm un ūdeni, lietot mitrinošu krēmu. Ja nokļūst acīs, skalot ar lielu ūdens daudzumu un , ja kairinājums nepāriet, konsultēties ar ārstu. Sargāt no bērniem. Izvairīties no ieelpošanas apstrādes laikā, jo var izraisīt miegainību un reiboni. Uzglabāt cieši noslēgtu. Šķidrā veidā ir viegli uzliesmojošs. Nelietot uguns tuvumā. Pēc nožūšanas ir pilnīgi ugunsdrošs un nekaitīgs.

- Vai "Softcare" nav kaitīgs videi?

Softcare nesatur CFC savienojumus (sintētiski organiski savienojumi) un PFOA (perfluoroktānskābe) savienojumus. Softcare sastāvā netiek izmantoti propelenti. Softcare smidzinātāji apgādāti ar sūkņiem, uz kuriem jāuzspiež ar pirkstu, vai ar rasinātājiem. Softcare aizsarglīdzekļiem kā šķīdinātāju izmanto izopropilspirtu. Tas pilnībā bioloģiski noārdās, un to var droši lietot. Iedarbīgā sastāvdaļa, fluorpolimērs, bioloģiski nenoārdās. Tas ir ķīmiski inerts un dabā nereaģē ne ar kādu citu materiālu, jo tas nav ne mēslojums, ne arī kādu mikrobu vai dzīvnieku barības viela. Tas arī nav indīgs. Visi iepakojumi ir pārstrādājami. Arī plastmasas pudeles ir pārstrādājamas.