Kas ir Softcare Protector

Virsmu aizsardzība ar Softcare

Vienmēr un visur mēbeles saskarās ar ikdienas dzīvi, kurā pastāv notraipīšanas un apliešanas drauds. Pateicoties Softcare produktu kvalitātei un unikālajam darbības principam, mēbeļu, tekstila, ādas, koka un daudzu citu izstrādājumu kalpošanas laiku var dubultot un tie saglabā savu izskatu kā jauni daudz ilgāk. Softcare ievērojami atvieglo interjera tīrīšanu. Mūsu pieredze rāda , ka 90% gadījumu, mēbeļu tīrīšanu pēc apstrādes ar Softcare var veikt izmantojot tikai ūdeni. Atšķirību varēs manīt uzreiz. Pēc apstrādes ar Softcare,visu veidu traipi, kas balstīti uz ūdens vai eļļas bāzes, šķidrumi un sausie netīrumi, būs viegli iztīrāmi. Pat iestāvējušies traipi būs kā nebijuši. Softcare būs lielisks ieguldījums ne tikai lietoto mēbeļu saglabāšanai, bet arī iegādājoties jaunas. Jūs bez bažām varēsiet interjerā izmantot gaišos toņus! Vairs nebūs nekādu uztraukumu par traipiem.

Kas ir Softcare Protector

Softcare Protector virsmu aizsarglīdzeklis ir jau labi pazīstams un pieprasīts produkts Latvijas tirgū un viens no atzītākajiem Pasaulē, kas ir izgatavots no augstvērtīgām izejvielām pēc jaunākās tehnoloģijas Somijas uzņēmumā Soft Protector Ltd. Tas aizsargā dažādus materiālus pret šķidrumiem, eļļām, visa veida traipiem un netīrumiem! Iespējams apstrādāt tekstila, dabīgās ādas, koka, akmens, māla virsmas un flīžu savienojuma vietas. Produkts ir veidots uz fluorpolimēra bāzes, ar kuru apstrādā jaunas vai tikko iztīrītas virsmas.

Kā Softcare darbojas

Softcare aizsarglīdzekļiem kā šķīdinātāju izmanto izopropilspirtu, tādēļ to izsmidzinot jūtams spēcīgs aromāts, kurš pilnībā pazūd 2-3 stundu laikā, pēc virsmas nožūšanas istabas temperatūrā. Zemākā temperatūrā žūšanas laiks pagarinās.Kad materiāls ir sauss, tas neizdala nevienu ķīmikāliju. Izopropilspirts pilnībā bioloģiski noārdās, un apstrādātās virsmas droši var lietot pieauguši cilvēki, bērni un dzīvnieki. Tomēr, virsmas aizsardzības apstrādi būtu vēlams veikt labi vēdināmās telpās vai laukā. Darba temperatūrai jābūt virs 5˚C. Apstrādes laikā liegt piekļuvi bērniem un dzīvniekiem. Izvairītie no līdzekļa izliešnas uz ādas. Iedarbīgā Softcare Protector sastāvdaļa ir fluorpolimērs, kurš veido aizsargslāni un bioloģiski nenoārdās. Tas ir ķīmiski inerts un dabā nereaģē ne ar kādu citu materiālu, jo tas nav ne mēslojums, ne arī kādu mikrobu vai dzīvnieku barības viela. Tas arī nav indīgs.

Šķidrā veidā Softcare aizsarglīdzeklis ir viegli uzliesmojošs. Taču pēc aizsardzības apstrādes ar Softcare kad virsma ir pilnībā nožuvusi, tas nekādi neietekmē virsmas materiālu uzliesmošanas īpašības, ne arī uguns aizsargājošas īpašības.

Līdzeklis nav kaitīgs un neizraisa alerģiju, drošs cilvēkiem un dzīvniekiem. Softcare ir pierādījis sevi kā augstas kvalitātes produkts, ar kuru ir apstrādāti lielākie pasaules kruīzkuģi, viesnīcas un restorāni, biroji un citas sabiedriskas vietas.

Softcare apstrāde tiek lietota audumiem, dabīgai ādai un citiem materiāliem, lai padarītu to virsmu ūdens un eļļas izturīgu. Šīs ūdens aizsardzības un eļļas aizsardzības īpašības tiek nodrošinātas ar fluora polimēra savienojumu, kas ir inerts apkārtējā vidē.

Īpašības, ko nodrošina fluora atoms

Fluors ir atoms ar ļoti zemu polarizāciju, savstarpēji maz mijiedarbojas ar citiem ķīmiskajiem savienojumiem. Tas nodrošina augstu stabilitāti un ļoti zemu virsmas spriegumu.

Šķidrumam vajadzētu būt vismaz 6 mN/m virsmas spriegumam, lai saslapinātu šo virsmu. Šāds šķidrums neeksistē.

Šī iemesla dēļ pārklājumi, kas vislabāk aizsargā materiālus no ūdens, šķidrumu un eļļas traipiem satur fluoru. Fluora pārklājums aptver materiāla šķiedras, un padara tās ūdens un eļļas izturīgas, kā arī palielina audumu izturību pret traipiem. Tas atvieglo vēlāku tīrīšanu un paildzina materiāla lietošanas laiku. Turklāt, tas nemaina materiālu gaisa un tvaiku caurlaidību vai fiziskās īpašības (pieskārienu, izskatu, krāsu).

Priekšrocības apstrādātām virsmām:

* Atgrūž ūdeni, eļļas un citus netīrumus un šķidrumus. Neļauj tiem iesūkties materiāla šķiedrās.

* Nemaina materiāla izskatu, struktūru, elpotspēju un krāsu.

* Virsmas saglabājas ilgāk tīras, nav nepieciešama bieža tīrīšana.

* Virsmas viegli iztīrāmas ar mazāk agresīviem līdzekļiem, neatstājot traipus.

* Tīrīšanai nepieciešamais laiks tiek samazināts par 80%.

* Vismaz divas reizes ilgāks virsmu kalpošanas laiks.

* Aizsardzība darbojas no 2-3 gadiem. Pēc profesionālās apstrādes pat līdz 5 gadiem.

Softcare pielietojuma zonas

Softcare aizsardzību var lietot sekojošās zonās:

Audumi

*Mēbeļu, interjera audumi, paklāji, aizkari, u.c. tekstila izstrādājumi.

*Visa vaida apģērbi.

*Grīdas segumi, paklāji.

*Automašīnu saloni, laivu interjers, kempingu aprīkojums, teltis, utt.

Āda

*Softcare aizsarglīdzekli var lietot uz visa veida dabīgās ādas izstrādājumiem (izņemot uz lakādas) gan interjera, gan apģērba, somu, apavu aizsardzībai, utt.

!!! Bycast, Pull up, Bonded leather, EKO leather un tamlīdzīgi izstrādājumi NAV dabīgā āda!!! Iegādājoties ādas izstrādājumus, noteikti noskaidrot kāda āda vai materiālu salikums izmantots!!!

Akmens

*Softcare var lietot akmens, marmora un māla virsmām, kā arī akmens izstrādājumiem aizsardzībai pret netīrumiem.

*Akmens grīdas, flīžu savienojumu šuves, akmens sienas, kamīni, utt. Ēku fasādes.

Stikls

*Softcare var lietot uz smilšu strūklas apstrādāta stikla, uz ēku, durvju un citiem stikla priekšmetiem.

Koks un papīrs

*Softcare var lietot uz visa veida koka, papīra izstrādājumiem aizsardzībai pret mitrumu un netīrumiem.

Softcare ir speciāli tīrīšanas līdzekļi visām augstāk minētajām virsmām un priekšmetiem.

Softcare ir bijis veiksmīgs palīgs gan privātmājās, gan viesnīcās, restorānos, teātros, konferenču zālēs, privātās kompānijās, birojos, sabiedriskās ēkās, bērnudārzos, skolās, kruīzu kuģos, karaļu pilīs un parlamenta ēkās, un daudzās citās vietās.

Softcare tiek realizēts praktiskās pudelēs ar smidzinātāju privātajiem lietotājiem un lielos iepakojumos profesionālai lietošanai.

Piezvaniet vai atrakstiet, un mēs veiksim profesionālu virsmu apstrādi ar aizsardzības līdzekli Jūsu objektos vai mājās Jums izdevīgā laikā.