Produktu derīguma termiņi

Būtībā visiem produktiem ir 2 gadu derīguma termiņš no ražošanas datuma, ja vien nav norādīts cits derīguma termiņš uz iepakojuma. Daudzi no produktiem ir izmantojami ilgāk.

Dezinfekcijas līdzekļiem Hygisoft/Desisoft un citiem poliguanidīna produktiem (piem. Softcare Antimould - pretpelējuma līdzeklis) uz iepakojuma ir norādīts derīguma beigu termiņš. Pēc norādītā termiņa beigām nevar garantēt šo produktu kvalitāti un iedarbības efektivitāti.

Produktus uz kuriem ir norādīts ražošanas datums un partijas numurs (LOT) ir ieteicams izmantot 2 gadu laikā pēc norādītā datuma. Šis derīguma termiņš ir piemērots tādiem produktiem kā mazgāšanas līdzekļi, traipu noņēmēji, nepatīkamo aromātu noņēmēji, daži dārza mēbeļu produkti u.c.. Pēc šī termiņa beigām produkti nav ieteicami, jo to sastāvs var būt biodegradējies kā rezultātā var mainīties to īpašības.

Softcare Leather Cleaner - ādas tīrītājs var izžūt iepkojumā, ja tas nav cieši noslēgts. Tomēr, produkts joprojām ir derīgs un to iespējams uzputot ar mitru sūkli. Lai atgrieztu izkaltušajam produktam normālu fizisko formu, tam var pievienot pāris pilienus ūdens un ļaut uzsūkties noslēdzot iepakojumu . Klāt pievienoto sūkli nevajadzētu glabāt iepakojumā mitrā veidā, jo tas var sapelēt.

Uz Softcare Wood Oil – eļļa koka virsmām, Textil Protector, Leather Protector, Carpet Protector – visa veida aizsarglīdzekļiem un citiem līdzekļiem nav norādīts datums uz iepakojuma. Ja produkti šķiet vizuāli normāli, tos var lietot daudz ilgāk. Slēgtā iepakojuma produktus noteikti pirms lietošanas sakratīt.

Softcare Wood Oil - eļļas koka virsmām ir dabīgs produkts un ilgstoši uzglabājot var kļūt duļķainas (var aizsērēties pudeles smidzinātājs), taču tās joprojām droši var izmantot uzklājot eļļu ar sūkļa palīdzību. Tās nezaudē savas īpašības.