Softcare un vide

Softcare un videSoftcare produkti tiek ražoti saskaņā ar ISO 14001 vides standartu.

Ražotāji pievērš lielu uzmanību vides aspektiem un izvēlas izejmateriālus, iesaiņojumu un darba metodes, lai ar savu darbību pēc iespējas mazāk ietekmētu ekoloģiju.

Viss Softcare iesaiņojums ir pārstrādājams. Plastmasas pudeles izgatavotas no pārstrādājamas HDPE plastmasas. Tās iespējams viegli sadedzināt, izmantojot kā enerģijas ražošanas atkritumus. Metāla iesaiņojumi izgatavoti no 100% pārstrādājama alumīnija. Kartona kārbas izgatavotas no pārstrādāšanai piemērota nebalināta papīra.

Iesaiņojumam nav izmantoti propelenti. Softcare smidzinātāji apgādāti ar sūkņiem, uz kuriem jāuzspiež ar pirkstu, vai ar rasinātājiem. Tie ir videi draudzīgāki un gala lietotājam 2-2,5 reizes ekonomiskāki. Parastajā aerosola flakonā ir 25% gaisa, pusi no pārējā tilpuma aizņem propelents, un tikai ap 35-40% tilpuma veido pats produkts. Softcare flakonos ir 100% produkta. Softcare dezinfekcijas līdzekļi ir videi droši, un tie viegli bioloģiski noārdās, neveidojot fosfātus.

Softcare aizsarglīdzekļiem kā šķīdinātāju izmanto izopropilspirtu. Tas pilnībā bioloģiski noārdās, un to var droši lietot. Iedarbīgā sastāvdaļa, fluorpolimērs, bioloģiski nenoārdās. Tas ir ķīmiski inerts un dabā nereaģē ne ar kādu citu materiālu, jo tas nav ne mēslojums, ne arī kādu mikrobu vai dzīvnieku barības viela. Tas arī nav indīgs.

Kā izplatītāji kopā ar ražotāju, mēs vēlamies parādīt ceļu uz tīru vidi un drošu šo produktu lietošanu.